• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

en sonda pa600 geldi (kısa demolar sizlerle)

Cevap: en sonda pa600 geldi (kısa demolar sizlerle)

Yaza doğru A2000 üzerine alıcaz bundan nasipse veya tiriton felen kısmet ama güzel alet hayırlı olsun...

Hayırlı olsun, bol kazançlar.

hocam hayırlı olsun kaça oldu bide erzrum yöresine ait 6/8 ve kars azeri olmaz olamz gibi ritimleri ve zurna edi özellikle la zurna elekrtro varmı set yüklemişsiniz diğer korgların ritimleri ve sesleri oluyormu ayrıca orgun mic girişi varmı çok oldu sanırım

hayırlı olsun abi şöyle setden bi roman havası filan ekledi saoundu görelim :D

tesekürler ustlar

hakan ustam ben korg pa600 düz modelini aldim icinde birkactane türk ritimi var ama korg pa800 eski setimi üzerine yükledim onu kulaniyorum pa800 setini sizler cok iyi biliyorsunuz
orgun mic girisi yok arka tarafta sadece pil yeri var özeliklerden bitanesi favori banklar 12 tane yani ritim favori banki 12 arti 3 user

setlerdeki zurna sesleri elektrolari drum kitleri arti insan seslerini yani hepsini yüklüyor hata sound ve drum kitleri isterseniz tek tekte yükleme sansiniz var
benim bildigim kadar almis oldugum pa600 türkiyeye gelmeyecek türkiyeye pa600QT gelecek tam olarak bilgim yok ama önceden öyle duymustum korg pa600 QT nun fiyati burda 100 euro daha pahaliydi

saygilarimla

Moderatör tarafında düzenlendi:

5 saatte 900 hit super :)
Hayirli ugurlu olsun Ertan Abi ...

Hayirli Olsun, uzun zamandan beri soramadigim bir konuya deginecegim.
Korgun Turkiye ve Almanya sitelerinde SD Memory hafiza karti girisinden bahsediliyor. Fakat ben Orgun fotolarinda goremedim. Californiyada bir muzik dukkani sahibi bir forumda Orgun giris cikislarinin oldugu bolumdeki kare plakanin bunun icin yapildigini ve Korgun cesitli yorelere bu orgu hafiza kart girisli gonderecigini , bu kartin kilitli olacagini ve bu sayede orgun icerisindeki materyal ve ram'i etkilemeyecegini yazmis. Tekrar hayirli olsun, gule gule kullan..

tesekür ederim ilker darisi sizlere insallah

hayırlı olsun

kanuni ustam suan orgu kapatim yarin tekrar acip bakarim sd kart i girisi varmi diye kulanma kilavizinda öyle biseye ras gelmedim ama yarin isten sonra bakar yazarim orgun arkasinda pil giris yeri var belki onun yanina geliyordur sanirim.

pa 600 drek 220 volt elektrik geliyor haber vereyim bi ara bu konuda gecmsiti sitede yani bi ara adaptorü var felan deniliyordu pa600 ün adaptörü yok drek ceyrana 220 volt baglaniyor bunuda ifade edeyim

Geri