• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Floppy disk USB ye nasıl çevrilir

• Konbuyu başlatan Abdars
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 27
  • Görülen : 20K
Cevap: Floppy disk USB ye nasıl çevrilir

Ben denedim ama usb stick i okumadi, halen ugrasmaktayim hatta g-800 un resim ve videosunu cektim aksama eklerim.suan is yerindeyim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

bu emilatörler ne kadar arkadaşlar bende alıp xd9 mu takmak istiyorum takan eden arkadaşlar yorumları bekliyorum...çok önemli oluyorsa sx3000 alıp kullanmak isterim arkama bakmadan...çünki korga geçmek istemiyorum...

bu emilatörler ne kadar arkadaşlar bende alıp xd9 mu takmak istiyorum takan eden arkadaşlar yorumları bekliyorum...çok önemli oluyorsa sx3000 alıp kullanmak isterim arkama bakmadan...çünki korga geçmek istemiyorum...

Suan halen USB Stick'i ukutamadim, denemekteyim. Jumper ayarlarini kurcaliyorum, olmazsa aldigim yere mail atip yardim istiyecegim.

arkadaşım kulnama kıtapcığı bu sayfada var turkçe esr 46 ben cevirici taktım ritimler iyi midileri cok ağır açıyor 80 dolarda almak için para verdim pişmanım inan cok ağlaşıyor makina

üsbe ceviricinin pin nosu 12 wgt w drv 128

Ben yamaha a1000 e mp3 ve mikrofon takarken sormuştum yetkililere biz kullanıcı olduğumuz için bir sıkıntı yok kolay gelsin...

eger klavyeniz normal bilgisayar floppy disket surucuyle calisabiliyorsa uygun emulator ile de calisir..mesela korg ix300 ile pek mumkun degil..

anavata cin dir..fiyati kargo dahil 25-35 dolar arasidir..bakiniz:ebay.com

yaklaşık bir yıl önce ketron forumlarında geniş bilgi vermiş ve video ile de xd9 aemulatörü nasıl taktığımı anlatmıştım

Uzun zaman sonra yeni USB sürücüsü aldim Ebay'den. Alet gelir gelmez G-800' ü actim ve monte edip denedim, süper calisiyor. Artik Disket kullanmama gerek kalmadi.

pa 80 de deneyen varmı acaba ..randımanlımı ..