• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Fransa Ermeni tasarısını kabul etti

Cevap: Fransa Ermeni tasarısını kabul etti

işin trajikomik yanı,

kanun teklifini sunan Valerie Boyer adındaki milletvekili cezayir asıllı ve cezayirde fransızların katlettiği 1.5 milyon insan ortada dururken kendi soyunun haklarını koruyacağına bunu inkar ediyor ve bizimle uğraşıyor.
bu güne kadar kağıt üstünde kanıtlayamadıkları bir ermeni iddiası var ortada hatta tarihçiler bile bu konuya dikkatli yaklaşırken sen kalk ortada somut olarak kanıtlanmış fransızların yaptığı bir cezayir soykırımı varken ve bu soykırım kendi atalarının soyunun katledilmesi iken türklerle uğraş.ben cezayir yerine olsam bu kadını kınarım.Sayın Valerie Boyer denilen şahsiyeti.

" Ey iman edenler! Yahudileri ve Hıristiyanları dostlar edinmeyin. Onların bazısı, bazısının dostlarıdırlar. İçinizden kim onları dost edinirse şüphe yok ki, o da onlardandır. Muhakkak ki Allah o zalimleri hidayete, doğru yola iletmez." (Mâide Sûresi, 5:51)

Onca akademisyen , politikacilar ve diger tartisma siteleri dururken bu konuyu buraya bir muzik sitesine tasimak bence hicde uygun degil .Gecen seferde bu konu hakkinda dusuncelerimi bildirmistim.

Onların tavrı ne olursa olsun, biz çok çalışarak zirveye gidebiliri.Birbirimizi yemeden her şeyi başarırız.

Onca akademisyen , politikacilar ve diger tartisma siteleri dururken bu konuyu buraya bir muzik sitesine tasimak bence hicde uygun degil .Gecen seferde bu konu hakkinda dusuncelerimi bildirmistim.

Hayatı; sadece müzikten ibaret insanların bulunduğu bir paylaşım ailesi değil ve olmamalı da bence

müzisyen olmak, bir takım gerçekleri görmezden gelmek,türk ulusuna yapılan haksızlıklara göz yummak,vede haklarımızı savunmamak değildir.burada küfür,hakaret edilmediği sürece milli konularımızı tabikide tartışırız.ayrıca konu tamamı ile gerçekleri ortaya koyan tarihimizle ilgili. bilmeyen arkadaşlarımız aslını görsün öğrensin diye bilgi mahiyetinde açılmış bir konudur.ne zamandan beri müzisyenler her şeye duyarsız oldu. iyi atatürke saygısızlık yapılsın,askerimize hakaret edilsin biz gözlerimizi kapatalım.sonra bu konuya neden bu kadar karşısın anlayamadım açıkçası.haaa din konusu olursa herkesin sevabı,günahı kendine deriz ama konu ulusumuz ile ilgiliyse bize ne diyemeyiz.kimse kusura bakmasın.

Ferdesu hanım sizi çok seviyoruz

Ferdesu hanım sizi çok seviyoruz

çok teşekkür ediyorum sevgili profesor.inanınki bende her birinizi ayrı ayrı gerçektende çok seviyorum.bizler trakya müzik ailesi olarak çok şanslıyız hem yönetim hem üyelerimiz çok özel kişilerden oluşmuş vede böylelikle büyük bir aileye sahibiz hepimiz.arada farklı düşünceye sahip arkadaşlar olsada bizler bütünüz.iyiki buradayız birlikteyiz.:):)

çok teşekkür ediyorum sevgili profesor.inanınki bende her birinizi ayrı ayrı gerçektende çok seviyorum.bizler trakya müzik ailesi olarak çok şanslıyız hem yönetim hem üyelerimiz çok özel kişilerden oluşmuş vede böylelikle büyük bir aileye sahibiz hepimiz.arada farklı düşünceye sahip arkadaşlar olsada bizler bütünüz.iyiki buradayız birlikteyiz.:):)

Bu güzel düşüncelerinize yürekten katılıyorum ferdesu hanım...Ben biraz geç katıldım gerçi aranıza :) Olsun :) Geç de olsa; yine de sizlerle burada bulunmak ve gönlümüzce paylaşmak çok güzel...

Bu güzel düşüncelerinize yürekten katılıyorum ferdesu hanım...Ben biraz geç katıldım gerçi aranıza :) Olsun :) Geç de olsa; yine de sizlerle burada bulunmak ve gönlümüzce paylaşmak çok güzel...

sevgili zagzagi geç katılmış olmana rağmen bu kadar kısa sürede sitemizde seviliyor vede sayılıyor olman kişisel güzelliğinin bir kanıtı.inanki bizlerde aramızda olmandan çok mutluyuz.birlikte olmak gerçektende çok güzel:):)