• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Fransa Ermeni tasarısını kabul etti

Cevap: Fransa Ermeni tasarısını kabul etti

ferdesu sen ne kadar mükemmel bir insansın. Boşver aslını inkar edenler her zaman vardır ama senin gibi aslını kabul edenler her zaman bu toplum için kazançtır.çok güzel bir konuya temas etmişsin; bu konuyu es kaza unutmamalıyız. fransa kendisiyle çelişiyor ama zavallı fransa kaşınıyor.ben buradan türkiyedeki fransa hayranlarına sesleniyorum,bu hayranlığı gözden geçirin çünkü fransa antep maraş ve urfa şehirlerimize ünvanlar kazandırdı.paris'e gitmem gitmeyeceğim de ,üc avro kaybetsin fransa.fransa ayak yapıyor gitsin küçücük ermenistana (kendine hayrı olmayan ve gençlkerini başta rusya olmak üzere türkiyede kaçak çalıştıran bir ülke) silah satsın eğer parasını alabilecekse.Hükümet biraz aklını kullansın da kaçak çalışan ermenileri ülkeden kovsun,bunu rusya gürcistana yaptı.biraz aklımızı kullanalım be, sürekli kınıyoruz safsatalarından bıktım.1 hafta sonra fransız şirketlerine ihale verip onları zengin etme politikası olursa yazıklar olsun diyorum! Van minut lafını ben buradan sarkozy denen zat-ı muhtereme söylüyorum.Başbakan demezse bile ben yarımyamalak fransızcamla "uno momento" diyorum.Anlayana gitsin sarko...bu arada bunlara kızıp da üyeliğimi iptal edin diye atar yapanlar bir gram onuru varsa kendileri iptal etsinler.Sitemizin huzurunu kaçırmasınlar.Gece gece sapıtmanın bir anlamı yok.

teşekkür hakkım bitti kadirbey1985.ama sana sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.bu tür konuşmalara vede yorumlara alıştık artık.dediğim gibi malesefki hepimiz aynı fikirde olmayabiliyoruz.ne yapalım.gerçek tarihimizi anlatmamıza bile tahammülü olmayan üyelerimiz var ne yazıkki.ama onlar istemiyor diye gerçekleri saklayacak halimiz yok.paşa gönülleri bilir.ister kabul eder ister etmezler.konu milletimizse gerisi teferruattır.sevgiler.

Birazcık düşünme kabiliyeti olan araştırır ve şunu görür.
O dönemin Türkiye genel kurmay başkanı bir alman vatandaşı ve tarihimize şahit olan biri.
eğer bugün almanya şahitlik ettiği döneme rağmen böyle bir yasaklı yasa çıkarmıyorsa demekki tarihi ortadan okumak gerekir yanlı değil.
savaş sırasında her şey olabilir değil,herşey olur.bunun adı savaştır ve insanlar bile o psikolojiyle farklı düşünür ve savaş sonrası bile o bozuk psikoloji devam eder.en az 1 nesil.

daha önce ermenilerin toplu ceset fotografları vardı ve bu fotografları dünyaya gösterdi."buyrun ,türklerin katlettiği atalarımız" diye.fakat o resimlerin sahte olduğu kanıtlandı ve her türlü yalan dolan barındırdığı da .adamlar hiç üşenmemiş ve bazı resimleri bile birleştirmişler ve bir bütün olarak göstermeye çalışmışlar.
bütün sorun şudur:
eğer biz ermeniler gibi hıristiyan bir toplum olsaydık bizi bu gavurlar mutlaka dinlerlerdi ve bir araştırma ekibi oluşturup tarihi tarihçiler tarafından araştırılmasını sağlarlardı.

ama biz müslümanız ve karşı tarafız.işte bütün mesele budur.
aslında onlardan güçlüyüz çünkü gerçeklere inanıyoruz(kuran).(Orijinal kalan tek kitap).

işte dostlar fazla düşünmeye gerek yok.çünkü gerçekte biz onlardan güçlüyüz.sadece görmemiz gerekir artık.aslında bu gibi yasaları çıkarıp dursunlar.en güzel cevap duyarsız kalmaktır ve arşivlerimizin her bir yaprak parçasını bütün internet ağına dağıtıp bütün insanlığın görmesini sağlamaktır.gözlerine soka soka.ta ki eskimolar bile duyana kadar.
işte o zaman susar bu .öpekler.çünkü adam gibi bir arşivleri olacağını da sanmam çünkü ellerindeki belgeler bu güne kadar hep sahte olduğu kanıtlandı.

Moderatör tarafında düzenlendi:

konu hakkında bılgılendırmelerınden dolayı basta ferdesu hanım olmak uzere tum aile bıreylerıme sonsuz tesekkurler....

Geçmişine sahip çıkmayanın geleceği olamaz. Ne zaman Türkiye'nin ilerlediği görüldü ise sözde demokratik ülkelerden hemen önüne bir zehirli sözde reçete sunuldu dilerim bu reçete üreticisinin sonunu hazırlar. Tarihe bakıp geçmişleriyle yüzleşeceklerine ayıplarını Türkiye ile gizlemekteler eeeeeeeeeeee meyve veren ağaç taşlanır. Saygılarımla,

Bu konuyu actıgınız ıcın sonsuz tsk edıyorum 4yıl oncede gazetede calısıyodum konusursam agır konusurum trakya muzıgı cok sevıyorum ban yemek ıstemıyorum yalnızca sunu soyleyebılırım ferdesu hanım sonuna kadar sızı desteklıyorum

Bu konuya yazmak istediğim şeyleri sağolsun Yılmaz Özdil benden önce düşünüyor,yazıyor bende paylaşayım bari :D

“Yoktur” demek suç…
İlla “vardır” diyeceksin.
*
- Soykırım var mıdır?
- Yoktur.
- Doooğru hapse.
*
Uluslararası hukuka gidelim.
Gitmiyor.
Belge göster.
Gösteremiyor.
Gel arşivi incele.
Gelmiyor.
Yüzleşelim.
Telefona çıkmıyor.
Tartışalım.
Kaçıyor.
*
Kayıtsız şartsız…
“Vardır” diyeceksin.
“Yoktur” demek yasak.
*
E madem öyle…
Fransız yasalarına uyalım.
İstedikleri gibi cevap verelim.
*
- Soykırım var mıdır?
- Nah vardır!

aynen.:Dişte bukadar:D:D:D

ben kahramanmaraşlıyım ermenilerin başına ne geldiyse dün,bu gün ve yarın bunun tek sorumlusu fransadır.ermenileri tarih boyunca kullanarak piyon gibi hep öne sürdü,kullandı bu gün ermenilere dün yaptıklarını ört bas edip kendi suçunu bastırmaya gizlemeye çalışıyor.fransanın dün maraş,antep ve urfada ne işi vardı emperyalist,sömürgeci zihniyetin mensuplarıdırlar.bu gün neyi gizlemeye çalışıyor.ermenileri kullanmadılarmı onları cesaretlendirip bu bölgede Türklere karşı maşa olarak kullanmadılarmı.Fransız askerleri devriye gezerken yanlarında 3-5 te ermeni gezdirmedilermi.kadınımıza kızımıza sarkıntılık zulüm etmedilermi.Sütçü İmam hadisesi neyin ürünüdür.buyursunlar konuşalım.Ermeni insanlara sesleniyorum hesap soracağınız tek merci fransadır.onlar vermelidir yaşananların hesabını.biz Yunus Emreyiz severiz yaratılanı yaratandan ötürü ama namus özgürlük şeref söz konusu ise bir Atatürk bir köroğlu olmasınıda biliriz.Yurtta ve dünyada barış en büyük emelimizdir.Olmayın fransanın v.b.kimsenin piyonu maşası olmayın.Dün ermenileri kışkırtanlar maşa olarak kullananlar vaadlerinin hangisini tuttular.Ermenilere tarih boyunca ne verdiler kan göz yaşı ölümden başka.Bu günde fransa sadece siyasi yatırım ve kendini düşünmekten başka bir şey yapmıyor.Bizde derlerki:''Garip bu sözlerin hakka yaramaz,El sözünde duran adam olamaz,elde güzel çoktur bize yaramaz....''Türküz yaratanın yarattığını yaratandan ötürü severiz.Aziz ecdadı rahmetle yad ediyorum.

Bizler zamanında dünyanın büyük bir bölümüne hükmetmiş bir topluluğun devamıyız..Padişahlarımız hepsi Nur içinde yatsın daha o zamanlarda bile din,dil ve yaşam özgürlüğüne önem veren demokratik insanlarmış yazılan çizilene göre..Halbuki bu KÖPEKLERE özgürlük vermek yerine hepsinin boynuna tasma takıp gezdirmeleri gerekirmiş ki değerimiz anlaşılsın.Neyse olan olmuş artık fakat şu bilinmeli ki bizim gibi bir milletin ne avrupa birliği gibi tamamen hristiyan klubü olmuş ve vatikan tarafından yönetilen (bana göre bizans imparatorluğunun günümüze süregelmiş bir topluluğu) nede başka bir topluluğa ihtiyacı var.Bizim bize ihtiyacımız var amacımız diğer devletlerden alacağımızı alıp kullanılmış bir mendil gibi bi kenara atmak olmalı.Ben inanıyorum ki bir gün yine Dünya Türkler tarafından yönetilecek o zaman ben ermeni,yahudi ve rum asalaklarının nereye kaçacağını tahmin edemiyorum.Bakalım bu sefer kime yamanıp yükselmek için afedersiniz kıç yalayacaklar.
Bu yazdıklarım belki sitedeki arkadaşlar tarafından biraz sert olmuş diye eleştiri alacak ama inan ki bize yapılanlar karşısında bu yazdıklarım az bile..
Herkese saygılar
Yaşasın Türk Yaşasın Türkiye..