• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Gorme Engelli Muzisyen Ve Piyanistler Burada Toplanalim

Cevap: Gorme Engelli Muzisyen Ve Piyanistler Burada Toplanalim

Roland E 96 Ingilizce Kitabi asagidaki linkte Eklenmistir.

Allah kolaylıklar versin arkadaşlarımıza.. merak ettiğim bir kısım var kusura bakmayınız. görme engelliler için internet sitelerini gezebileceğiniz bir programmı kullanıyorsunuz? yoksa bir yardımcımı arkadaşmı var.

Merhabalar. Admin Bey ve merak eden arkadaşlarımız için...

Görme engelliler nasıl bilgisayar kullanır?
Çok konuşan bir bilgisayarım var!

Görme engelliler, ekran okuyucu ve sentezleyici programlar sayesinde, internet dahil her türden işlemi bilgisayarlarıyla yapabilirler.

Ekran okuyucu programlar, ekranı klavyeyi ve mouse'yi seslendirirler.

Bir görme engelli, klavyeyi kullanmak suretiyle bilgisayarını gözü niyetine kullanabilir.

Bilgisayar sertifikasını 5 yıl önce aldım ve en az bir gören kadar bilgisayara hakimim. Her şeyi seslendirdiği için okuyamadığımız kitap, ulaşamadığımız bilgi kalmadı gibi. Tarayıcıdan geçirdiğimiz kitapları hem de vurgulu bir şekilde okuduğundan, yaz tatillerinde haftada iki üç kitap okuma fırsatı bulabiliyorum.

Görmeyenlerde bilgisayar kullanımına dair daha kapsamlı açıklamayı, Mahir Hocamızdan bekliyoruz. Vesselam.

Dinlemeniz için sesli bir örnek.

Ekli dosyalar

• Kısa Örnek.zip
    125.8 KB · Görülen: 116

Ornek icin tesekkurler ustat herkesin dinlemesi lazim.

semazen kardeşimin açıklayıp örneklendirdiği gibi görmeyenler ekran okuyucu yazılımlar aracılığıyla ve braille monitörlerle bilgisayar kullanabilirler. web sayfası tasarlayabilir veya program yazabilirler. ihtiyacı olan arkadaşlara bu programlardan istediklerini kargoyla hiçbir ücret almaksızın ulaştırabilirim. kargo bedeli dahi istemez. yeterki tüm görmeyenler de bilgisayar alemiyle tanışsın. programların orjinalleri çok pahalı. herkesin gücü yetmeyebilir. belki burada söylemek doğru değil ama crack serial hallederiz. yeterki talep olsun.

Yazılım Roland E96 için

Burada yazılım bulabilirsiniz Roland Klavyeler. Ücretsiz performans anıları ve Roland E96 için stilleri indirebilirsiniz. Her özel şarkılar için 192 ayarları içeren

E96-ZIP dosyaları

Her *. zip paketini gerçek verilerle dosyası *. htm dosyası ve *. UPS gibi seslerin üç tablo içerir. Sonra Açmak UPS, disket ve kolay doğrudan E96 kullanmak için dosyaları kopyalayabilirsiniz. Genellikle herhangi bir spesifik ritimler süreci içindedirler. Dikkat: Zip dosyaları bir ay tarihte 1x yerleştirilir. Ama onlar haftalık verileri değiştirmek, ayrıca aşağıdaki UPS-veri indirebilirsiniz
E96-UPS dosyaları:
Orada biz UPS dosya atmak veri değişiklik varsa bir hafta net içine boşalttı. Bu dosyayı al ve kopya bir disket olduğunu hemen E96 kullanabilirsiniz doğrudan. Geçerli tablo, her Internet üzerinden diğer bakıyorum. Uyarı: Pek çok tarayıcılar UPS biçimine yanlıştır. ...." Gibi Lütfen "sağ tıklama ile" download start basıp "Save link
Roland E96 siteleri listesi:

E96_2.UPS Sadece 196 performansları (79kByte boyut içerir, süresi: 30 sn, Tarih 2001/01/24 ) Önizleme: Ses Tablo Bank A temsil, Bank B temsil ve Bank C temsil

E96_1.ZIP 196 gösteri ve 1997 yılı ses ve html belgeler (boyut, süre: 14 sn, tarih 1999/06/25) olarak 1998 44kByte tablolar paketlenmiş içerir. Önizleme: Ses Tablo Bank A temsil, Bank B temsil ve Bank C temsil

Schlager1.ZIP Verimlilik ve 196 3 ses masaları (içerirBir hala kayıp) Gibi html Dokumete (44kByte boyutu, süresi: 14 sn, Datum24.02.99) Önizleme: Ses Tablo Bank A temsil, Bank B temsil ve Bank C temsil

Schlager2.UPS Sadece 196 verimlilik (79kByte boyut içerir, süresi: 30 sn, Tarih 1999/03/04) Preview: Ses tablo teşkil Bank A, Bank B temsil ve temsil Bankası C

Huettenmusikant.UPS Sadece 196 performansları (79kByte boyut içerir, süresi: 30 sn, Tarih 1999/03/04) Preview: Ses tablo teşkil Bank A, Bank B temsil ve temsil Bankası C

Muammer Ketencoğlu Muzikleri

Antolojileri
Solo Albümleri
Konuk olduğu albümler

muzik kutusu

1964 yılında, İzmir'in Tire ilçesinde doğdu. Müzik eğitiminin temelleri ilk ve ortaokul yıllarında körler okulunda atıldı. Çalgılar içinde en duyarak ve severek çaldığı akordeonu seçti.
1983 yılında Boğaziçi Üniversitesi Psikoloji Bölümü'nde başladığı eğitimi sırasında değişik ülkelerin halk müziklerine ilgi duydu. Başlangıçta, çağdaş Yunan müziği; Laika ve Rebetika ile tomurcuklanan bu ilgi, yıllar içinde genişleyerek Balkan ve Batı Anadolu müziği ağırlıklı bir temele oturdu.

S.a ben görme engelli değilim ama gözlerimde yinede problem var. Görme oranım doktorların dediğine göre %17 ve birde %60 sakat raporum var. 2,5 yıldır xd9 kullanıyorum. Halimden memnunum Allaha şükür. Tek isteğim daha iyi işler yapmak ve çok daha iyi bir piyanist olabilmek. Gündüz düğünlerinde ekrandaki yazıları neredeyse hiç görmüyorum. Yani cihazı birazda ezberden kullanıyouz. Ama çokda fazla sorun açtığı söylenemez. Alışıyo insan tabi. Allah diğer engelli kardeşlerimize yardım etsin. İnsanın elinde güzel bir uğraşısının olması ne güzel.