• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

GW-8 hatta ah ulan GW-8

Batuh Türk Müziği eksiklikleri zamanla işletim sistemi ile kapatabilirler...

saund olarakk bence bır cok klavye onun onune koyulamaz gbıı gelıyorrr bunu en ıyı bence sahnede vede bır kac alet bır arada calarak anlayabılırızzz ama benım sahsı dusuncemm bırcok klavyeden saund olarak daha guclu oldugudurrr

yahu alette gitar,sax ve bilumum sesler çok iyi.zurnası kötü baştan söyleyim.
biz de zurnacı çok çünkü,ama belki editlenir ve daha iyi sesler elde edilebilir.
bu alet iyi kullanıcıların elinde acaip iş yapar benim gördüğüm kadarıyla...
ama düğüncüler için özellikle bence çok iyi bir "iki numara" bu alet.
fiyatı ucuz,kendi hafif ve ne ararsan var.mp3 de çalıyor.aynı anda 3 kitle ritm kayıt özelliği ise en top noktası...
daha ne olsun abiler?gidin alın derim.almasanız da en azından dinleyin yahu...!

Abi sende hayran kaldın galiba canlı dinlediğin için...

Roland'ın Kalitesi ve Saundu Tartışılmaz ve kaldiki haporlörsöz alet daima iyidir bu benim şahsi fikrim...

mustafa abi tebrik ediyorum konuyu çok iyi açıklamışşsın verdiğn bilgilere can-ı gönülden katılıyorum. tabi diğer arkadaşlarda güzel yorumlar yapmış. GW-8 in özelliklerine sahip diğer marka aletlerin fiyatları el yakıyor. ben marka fanatiği falan değilim ne ile iş yapıyorsam onu kullanırım. işimi gören en uygun aleti alıp onunla iş yaparım. işimi gören korg roland ketron yamaha herhangibiri olabilir herşeyden önemlisi benim işimi görmesidir.. özetleyecek olursak gw-8 fiyatına göre çok üstün bi alet buna kimse göz ardı etmemeli. fiyatından bağımsız değerlendirecek olursak gw-8 yine iyi alet. yani sadece fiyat ve özellik orantısı kurmamak gerekiyor. şahsen gw-8 hakkında hiçbir bilgim olmadan aleti deneyip kullansaydım su anki fiyatının çok üstünde bir fiyat tahmininde bulunurdum sanırım..

ben bu cihazla hem düğün çalıyorum,hemde altta 6,5 oktavRoland G70 üstte 5 oktav Roland Gw8 orkestra çalışıyorum.karar sizin.orkestrada kullanabileceğinizden fazla yeni ve eski tarz soundlar var.phantom ses aletlerinin effect ve sesleri var.hem ses aleti hem ritimbox.tam hayallerimdeki gibi.

Bayağı sitem etmişsin sevgili dostum. Bu sitem çok sevdiği bir dosttan vefa görmemiş birinin sitemi galiba. Tabi ben Roland hiç kullanmadığım için bilmiyorum ama atak yapması gerekirken piyasadan çekilmiş ya da başka kulvarlarda at koşturmaya karar vermiş gibi görünüyor ama yinede fiyat-performans olarak bakıldığında şu anda en iyi durumda görünüyor. Sağlıcakla kal.

ruhi abi roland marka orgların kullanımı hep zor olur nedense belkide bana öyle geliyor bilemiyorum ama bence kullanımı zor bu aletlerin hele hele g 600 çok karışık.

Hem fiyat açısından ve hem özellik bakımından iyi alet...

turk muzıgıı ıcınde cokda eksık oldugunu dusunmuyorumm cunku g 70 kullanıyorumm hemen hemen aynı kıtlerr var artı gw de olan kıtlerın cogu g 70 de yokkk ben g 70 le canavar gıbı ısler yapıyorum hemde her tarzz ısı .sonucta bence son donemdekı aletlerın hepsı ıylerr ıs kullananda bıtıyorrr s alet calmazz kısı calarr aletı ıyı caldıracak olanda kulanandırrrr su halıyle bıle ben bır cok ıse rahatlıkla gıderıımm kendımm edıtleyıp rıtımlerı yazarsamdaaa daha ıyı olurrrrr muzıkte temel kurallardan bır tanesı dogru zamanda dogru ses dogru dogru vurusturr sız dogru yerde dogru muzıgı yapar dogru rıtmı sesı dogru akorları basarsanız bırcok seyı cozersınızzzz

ruhi abi roland marka orgların kullanımı hep zor olur nedense belkide bana öyle geliyor bilemiyorum ama bence kullanımı zor bu aletlerin hele hele g 600 çok karışık.

Roland Klavyelerin Kullanımı o kadar zor deil...Sonuçda Alışma Meselesi...İş Kişide Biter...

Moderatör tarafında düzenlendi: