• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

GW-8 hatta ah ulan GW-8

mustafa abi tebrik ediyorum konuyu çok iyi açıklamışşsın verdiğn bilgilere can-ı gönülden katılıyorum. tabi diğer arkadaşlarda güzel yorumlar yapmış. GW-8 in özelliklerine sahip diğer marka aletlerin fiyatları el yakıyor. ben marka fanatiği falan değilim ne ile iş yapıyorsam onu kullanırım. işimi gören en uygun aleti alıp onunla iş yaparım. işimi gören korg roland ketron yamaha herhangibiri olabilir herşeyden önemlisi benim işimi görmesidir.. özetleyecek olursak gw-8 fiyatına göre çok üstün bi alet buna kimse göz ardı etmemeli. fiyatından bağımsız değerlendirecek olursak gw-8 yine iyi alet. yani sadece fiyat ve özellik orantısı kurmamak gerekiyor. şahsen gw-8 hakkında hiçbir bilgim olmadan aleti deneyip kullansaydım su anki fiyatının çok üstünde bir fiyat tahmininde bulunurdum sanırım..

Edirneli Gayet güzel bir şekilde açıklama yapmışsın...Sonuçda bu devirde para kolay kazanılmıyo...

Roland Klavyelerin Kullanımı o kadar zor deil...Sonuçda Alışma Meselesi...İş Kişide Biter...

haklısın forever iş kullananda biter ben g-600 kullanıyorum ama hiç zorluk çekmiyorum. ama alışana kadar zorluk çektim tabi bunuda göz ardı edemem:) ama bu her klavyede olur bence. hiç bir klavye sesleri editli ve ritimleri yazılı ve favori yada registration banklara kayıtlı gelmiyo. aleti işlemek lazım aleti işleyende kullanandır..

Sonuçda Klavyeyi Kendin İşleyecen...

değerli üstadlar bu konudan ve forumdaki gw8 hakkındaki daha önce açılan konulardan takip ettiğime göre gw 8 deki ses kalitesi özellikle batı sesler ve ayrıca yabana atılmacak kadar iyi olan türk ve arap sesler konusunda bütün yorum yazan üstadlar ve aleti kullanan üstadlar hem fikir

ayrıca diğer ortak bir görüş ise drum kit tonlarının çok iyi olduğu ve yaterli adette olduğudur

çok ve farklı drum kitlerlede ritim yazıla bildiğine göre :ki bence roland için en önemli özelliklerden biri

geriye ne kalıyor profosyonel şekilde ritimler yazılması yani ritim yazma konusunda gerçekktn marka olmuş üstadlar cevo mehmet doğdu emo baykal cüneyt ertaç gibi

zuhal müziğin bu konuda masraftan kaçmaması lazım bence

tamam gw 8 ritimleri var baya paylaşımda ama farklı seri rolandlarda dönüştürülen ritimler biraz tatsız kalıyo tonsuz kalıyor ve sadece belli kitlere uyum sağlıyor

değerli üstadlar bu konudan ve forumdaki gw8 hakkındaki daha önce açılan konulardan takip ettiğime göre gw 8 deki ses kalitesi özellikle batı sesler ve ayrıca yabana atılmacak kadar iyi olan türk ve arap sesler konusunda bütün yorum yazan üstadlar ve aleti kullanan üstadlar hem fikir

ayrıca diğer ortak bir görüş ise drum kit tonlarının çok iyi olduğu ve yaterli adette olduğudur

çok ve farklı drum kitlerlede ritim yazıla bildiğine göre :ki bence roland için en önemli özelliklerden biri

geriye ne kalıyor profosyonel şekilde ritimler yazılması yani ritim yazma konusunda gerçekktn marka olmuş üstadlar cevo mehmet doğdu emo baykal cüneyt ertaç gibi

zuhal müziğin bu konuda masraftan kaçmaması lazım bence

tamam gw 8 ritimleri var baya paylaşımda ama farklı seri rolandlarda dönüştürülen ritimler biraz tatsız kalıyo tonsuz kalıyor ve sadece belli kitlere uyum sağlıyor

çok doğru tespit yapmışsınız...yayıldıkça farklı ellerde performansı artacaktır.

hocam sizin doğru ve bol bilgilendirmeleriniz sayesinde edindiğim fikirlerimi paylaştım sadece

Roland GW-8 İsteği Yere Kısa Zamanda Ulaşacak...

Sonuçda Klavyeyi Kendin İşleyecen...

galiba siz beni anlamadınız ...!ben diyorumki'' tamam, sesleri ,setleri, ritimleri, kendimiz hazırlayacaz,, yapacazda ...fakat bunları yapmak için org kullanışlı değil yani ...çok rahat yapamıyorsunuz ...bir şeması bir klavuzu yok bunun ...oysa şimdi çıkan yeni orgların yaninda türkçe klavuzlar yayınlanıyor rolandda varmı bu ???varsa ben rastlayamadım... demem bu ...yoksa /SEN ORGA DEĞİL ORG SANA UYACAK/ felsefesini bende bilirim..o apayrı bir konudur.