• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Gw için yeni ritimlerim

• Konbuyu başlatan sinan
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 8
  • Görülen : 3K

sinan

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
MERHABA ARKADAŞLAR

ÖNCELİKLE HERKESE TEŞEŞŞÜKLERİMİ SUNUYORUM DEĞERLİ DOSTLARIM ŞİMDİ SİZLERE DAHA ÖNCE BAHSETTİĞİM GİBİ SETİMDEN BİR KAÇ TANE RİTİM PAYLAŞACAĞIM ASLINDA BUNLARI SİZLERE DEMOLAR HALİNDE SUNACAKTIM.FAKAT BENİM ÇOKMU ÇOK BİRAZ YARAMAZ BİR OĞLUM VAR KENDİSİ YAPMIŞ OLDUĞUM PC DEKİ DEMOLARI YANLIŞLIKLA SİLDİ O YÜZDEN BİRDAHA UĞRAŞAMADIM ÇÜNKÜ AMELİYAT DİKİŞLERİM OLDUĞUNDAN DOLAYI TEKRAR YAPAMADIM BU KONUDA BENİ HOŞ GÖRÜN AMA SİZDEN BİR İSTEĞİM OLACAK BENİ BU KONUDA KIRMAZSANIZ SEVİNİRİM SİZLER İÇİN YAPMIŞ OLDUĞUM RİTİMLERDEN TABİKİ SİZLEDEN BİRER DEMO DİNLEMEK İSTERİM BU KONUDA ZATEN SİTEDE OLDUKÇA GAYRETLİ ARKADAŞLAR OLDUĞUNA İNANIYORUM BEN EMİNİM BUNLARIDA GERÇEKLEŞTİRECEKLERDİR.ŞİMDİ GELELİM RİTİMLERE SİZLERE ŞİMDİ 3 ADET RİTİM SUNUYORUM BU NE SİTEDE YAPILAN VEYA SATILAN SETİN GÜNCELLEMESİ NEDE BİR BAŞKA KİŞLERİN YAPMIŞ OLDUKLARI SET GÜNCELLEMSİDİR.SADECE BENİM SİZLER İÇİN YAPMIŞ OLDUĞUM BİR SETTİR.YANLIZ BELİRLİ SEBEBLERDEN DOLAYI BEN BUNU SİZLERE 3 ER 3 ER SUNMAYI İSTEDİM HER HAFTA SİZLERE BU ŞEKİLDE SUNULACAKTIR.ALLAH BİR DERT VERMEZSE OLDUKÇA GENİŞ BİR SET OLDU ASLINDA ÇÜNKJÜ İÇİNDE BİRÇOK RİTİMİ BARINDIRAN DÜĞÜNCÜLER,PROGRAMCILAR,TÜRKÜ SÖYLEYENLER,vs..DEDİMYA GENİŞ BİR SET OLDU GÖNÜL İSTERDİKİ BUNU KOMPLESİNİ SİZLERLE PAYLAŞAYIM AMA BU KONUDA BENİ ANLAYIŞLA KARŞILACAĞINIZI UMUYORUM.TEŞEKKÜR BUTONU,NA BASMAK YÜREĞİNİZİN GÜZELLİĞİNE KALMIŞ... UMARIM ONUDA ÇOK GÖRMEZSİNİZ.BU ARADA DEĞERLİ ARKADAŞLAR TÜM ROLAND GW 8 KULLANAN ARKADAŞLAR SİZLERDE ELİNİZDE OLAN RİTİMLERİ PAYLAŞIN ÇÜNKÜ BU İŞLER PAYLAŞILARAK GERÇEKLEŞİR UMARIM BENİM BU SESİME KULAK VERECEK ARKADAŞLAR OLACAKTIR...SAYGILARLA...

SİNAN TURAN....

Ekli dosyalar

• ROLAND GW 8 RİTİMLER.rar
    32.7 KB · Görülen: 236
Cevap: Gw için yeni ritimlerim

Abi ellerine yüreğine sağlik işte bu ya kalite herzaman önemli abi çalişmalarinin devamini bekliyorum

Abi bunlar benim dinlediğim demolarmi eğer onlarsa yikar abi saol abi ellerine yüreğine sağlik kolay gelsin sen daha çok lazimsin bizlere

Saolun yorumlarini eksik etmeyin çünkü herşeyin başi fikirlerdir...

geçmiş olsun en kısa zamanda iyileşmeniz dileğiyle..çalışmarınızı sabırsızlıkla bekliyoruz

paylaşım için sonsuz teşekkürler.

İhşallah sıhhatli günlerinize hızla kavuşursunuz..

SİNAN arkadaşım paylaşım için sağol öncelikle tekrar geçmiş olsun der ALLAHtan sana acil şifalar ve ailenle bir ömür mutluluk dilerim.nice sağlıklı yıllara

eline sağlık sinan ...teşekkürler