• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Gw 8 için yeni 2 tane demo

• Konbuyu başlatan sinan
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 45
  • Görülen : 14K

sinan

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
Merahaba arkadaşlar sizler için hazirlayaciğim setten 2 tane demo paylaşmak istedim tabiki sete çok yakinda sizlere sunacağim halay ritimi bana ait değilkdir hak yemeyelim ama üzerinde baya bir oynama yaptim birde roman ekledim demo olarak ama bu rtim tamamen bana aittir en yakinda zamada 22 rtimlik bir set ve yine sizler için yapmiş olduğum sesleri de paylaşacağim herşey gönlünüzce olsun beklediğiniz için çok teşekkür ederim en yakin zamanda sizlere sunacağim şimdilik allaha emanet olun bu arada iyi yada kötü yorumlarini eksik etmeyiniz çünkü ben herşeye açiğimdir buda benim için daha çok başari demektir....

Ekli dosyalar

• HALAY ZURNA DEMO.mp3
    2.9 MB · Görülen: 710
  • ROMAN DAVULLU DEMO.mp3
    4.2 MB · Görülen: 730
Cevap: Gw 8 için yeni 2 tane demo

zurna sesi çok güzel sinan net ve anlaşılır
halay ritmide güzel ama ritimleri editliye bildiğini biliyorum .halay ritminde 4.varyasyona asma davul tonları ilave edebilirsin.
çok güzel ve klavyecilere hitab edecek bir set olacagını düşünüyorum.başarılar dilerim

not :şimdi roman demosunu dinliyorum

helal olsun sinan kardeşim roman ritmini çok güzel döşemiş ve döktürmüşsün
davullar ve tırlar çok iyi oturmuş ve ritimin genel soundu gayet güzel
bu demodaki zurna seside çok güzel olmuş.
gw 8 kullananlar seti merakla bekliyorlar
eline sağlık her şey gönlünce olsun

böyle çalışmalar devam ederse bu org tutar....

eline sağlık abi roman ritmi güzel olmuş fakat benim görüşümü bildireyim ; perkusyona alkış ekleyip zilleri biraz daha ön bilanda tutsaydın daha iyi olurdu.akompanya bölümüne sanırım clean gitar eklemişsin.gw8 de ne enstrumanlar var bilmiyorum şöyle bass gitarlardan sağlam bi
akumpanya yazarsan ritm 10 numara olur.
saygılar...

setini sabırsızlıkla bekliyoruz üstad.saygılar...

böyle çalışmalar devam ederse bu org tutar....

arkadaşlar inanamıyorum sizlere ya..

2010 yılında hala bu soundların tutacağından mı bahsediyorsunuz ? gerçekten pes !

eline sağlık kardeşim çalışmalarında başarılar

arkadaşlar inanamıyorum sizlere ya..

2010 yılında hala bu soundların tutacağından mı bahsediyorsunuz ? gerçekten pes !

bence inan üstad

2010 yılında ve daha sonraki yıllarda bu sound ve diger bir çok farklı marka ve modellerin soundları tutacak...

yeterki sizler gibi üstadlar bir şeyler yapmak istesin bir sound yakalamak istesin hepsi zamanla olur.....

Merahaba arkadaşlar sizler için hazirlayaciğim setten 2 tane demo paylaşmak istedim tabiki sete çok yakinda sizlere sunacağim halay ritimi bana ait değilkdir hak yemeyelim ama üzerinde baya bir oynama yaptim birde roman ekledim demo olarak ama bu rtim tamamen bana aittir en yakinda zamada 22 rtimlik bir set ve yine sizler için yapmiş olduğum sesleri de paylaşacağim herşey gönlünüzce olsun beklediğiniz için çok teşekkür ederim en yakin zamanda sizlere sunacağim şimdilik allaha emanet olun bu arada iyi yada kötü yorumlarini eksik etmeyiniz çünkü ben herşeye açiğimdir buda benim için daha çok başari demektir....
Cok guzel calmissin eline yuragine saglik basarilarinin devamini dilerim