• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

gw8 set çalışmalarının son durumu nedir.

• Konbuyu başlatan akor
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 21
  • Görülen : 8K
Cevap: gw8 set çalışmalarının son durumu nedir.

benim anlamadığım TR kitler değişse şu kit değişse bu kit değişse... Allah aşkına nasıl bir kit olsun istiyorsunuz bunu anlamadım. Aletin üzerinde yeterince perküsyon ve davul sesleri yok mu bu kitlerde. Ritimler bunlarla yazılmıyor mu ? TR kit silinse yerine ne koyacaksınız. Ya da en önemlisi farkı ne olucak bunu merak ediyorum...

Cevap: gw8 set çalışmalarının son durumu nedir.

bu aleti bu kadar neden kötülersiniz anlamam ben gayet memnunun iş kullanmakta şimdi siz korg çalınca çaldığınız yer size daha fazlamı para veriyor ne fark ediyor hepimiz ekmek yiyoruz ha korg calmışsın ha rolant ha yamaha farkı ne düğünde çalınca aa bu korg cu buna çok para mı verelim diyen var acaba kaçımız beste filan yapıyoruz üretilmişleri harcıyoruz nedir bu çamur ozaman alet bence dört dörtlük alet mp3 çalan başka alet varda benimmi haberim yok bort takmadan çaldırın görelim ben olsam yapacagım tek şey mp3 çalarken yavaşlatıp hızlandırma işlemini koymak olurdu bana sorarsan tek eksiğide bu

rolant değil roland...
çözüm korg fln demedim sahsen hiç korg sahibi olmadım olmak istemedim roland kullandım hayatım boyunca ve roland a bok atmıyorum herkez söylediklerimden ne anladıysa öyle yorum yapmış...bu sample ve kit olayına gelince, böyle bişey yapılcğnı duyduğm için bu kadar üstüne gittim bu konunun..roland uzun bi zmndan sonra ritmbox lı bi alet çıkardı o da gw8.bu aletin direk fabrika çıkışı daha iyi bişekilde olmalıydı bunu hakediyodu, yanlışmıyım???
şu an bu alet v2. incelenmiş ve v3 olmaya müsait.bilmem bu size ne çağrıştırıyo!!!
bi yorum yaparken sınırlı düşünmeyin açın beyninizde bu söylediklerimi...
tekrar söylüyorum bu dediklerim yapılırsa yetkililer ciddiye alıp uğraşırsa bu aletin tadından yenmez başka da bi alet aramazsınız...

herkezden özür diliyorum müzigin 'm' sinden anlamam 'klavye nedir' bilmem boş boş konuşuyorum işte affedin beni..bunlar benim fikirlerim

saygılar...