• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

gw8 set çalışmalarının son durumu nedir.

• Konbuyu başlatan akor
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 21
  • Görülen : 8K
Cevap: gw8 set çalışmalarının son durumu nedir.

anlatmak istediklerimi çok güzel anlatmışın katip kardeşim.zuhalin yayınladığı ritimlere kalsa alet satılmazdı.sitemizin bu konuda çok büyük faydası oldu set konusunda ve olmaktada devam ediyor.ama değerli kardeşlerimize maddi manevi yardımcı olmak bu işin ticaretini yapanları ilgilendirmesi lazım.örnek olarak yamaha yı gösterebiliriz.sitemizdeki değerli üstadların bu konuda çalışmaları olmasa piyasada tutunmaları çok zordu.saygılar....

ben de bu aleti y6aklaşık 1 ay önce bi hevesle almıştım fakat inceledim ki bu alete version atılmadıkça tr kitler değişmedikçe yada sample olayı yapılmadıkça, hadi yine sampe olmdan da idare der ama diğer bahsettiklerim yapıolmadıkça bu aletten bi bok olmaz.
21 yaşındayım ve açık sözlüyüm kmse kızmasın bana ama yanlış da anlaşılmasın bnede şuan bu aleti kullanıyorum ama bahsettiklerim yapılmadıkça pro anlamda kullanılcak bi klavye değil.
gerçi bi ara sample olayı yapılıyo denmişti ve wav formatında olcağı söylenmişti, bunun ne aşamada olduğunu bilmyorum ama eger bu yapılıyosa ve tr kitler de değişirse tadından yenmez bu aletin....

Moderatör tarafında düzenlendi:

arkadaşlar burda en son zuhalin yayınladığı ritimler gerçekten zuhalin ise rolan gw8'in geleceği belli.hala zuhalin sitesinde ritim çalışmalarımız devam edecek haberler köşesinden takip edin diyo ama burda yayınladığını duyurmuyo ayrıca yayınladığı ritimler ortada gw8 le ilgili ya bununla yetineceğiz ya da elden çıkartacağız şu ana kadar paylaşımda bulunan ve bundan sonra paylaşımda bulunacak herkese minnet ve teşşekkürler.büyük şehirlerde yaşayanlar yine şanslı bir şekilde nevaleye ulaşırlar belki ama diğerleri böyle muhtelif sitelerden paylaşım bekler durur.saygılar

arkadaşlar ısmarlamak gibi olmasın ama roland gw8 e birkaç deyiş semah ritimleri yazsanız.ey şahin bakışlım,yetiş ya muhammet yetiş ya ali,bunlar akıcı tek ritimli eserler belki önceki ritimleri örnek vewreceksiniz ama ben efektleri ile felan tam onları andırsın istiyorum.valla ben kendim bilsem mutlaka yazar ve paylaşırdım.saygı sunarım emek verenlere

ben de bu aleti y6aklaşık 1 ay önce bi hevesle almıştım fakat inceledim ki bu alete version atılmadıkça tr kitler değişmedikçe yada sample olayı yapılmadıkça, hadi yine sampe olmdan da idare der ama diğer bahsettiklerim yapıolmadıkça bu aletten bi bok olmaz.
21 yaşındayım ve açık sözlüyüm kmse kızmasın bana ama yanlış da anlaşılmasın bnede şuan bu aleti kullanıyorum ama bahsettiklerim yapılmadıkça pro anlamda kullanılcak bi klavye değil.
gerçi bi ara sample olayı yapılıyo denmişti ve wav formatında olcağı söylenmişti, bunun ne aşamada olduğunu bilmyorum ama eger bu yapılıyosa ve tr kitler de değişirse tadından yenmez bu aletin....

bu söylediklerime yorum yapcak kimse yok mu burda.???

bu söylediklerime yorum yapcak kimse yok mu burda.???

Nasıl bir yorum istiyorsunuz ki,siz yorumu yapmışsınız zaten,üstelik garip bir üslupla...!
Roland Gw8'in kapasitesi ve yapabilecekleri ortada,bir sayfa önce Mürhen Hocam mesajını dikkatle okumanızı öneririm.
"Ben açık sözlüyüm" deyip burada cihaza demediği bırakmanız,ne sizi ne de cihazı bir yere götürür.
İşin teknik ve mali boyutunu göz almanızı öneririm.Defalarca burada bunu izah etmeye çalıştım, Roland büyük bir firma ve Türkiye pazarını ne ölçüde ciddiye aldığı tartışılabilir.Bahsettiğiniz fonksiyonları ve güncelleme versiyonlarını koymadığına göre (bence) çok fazla ciddiye almadıkları ortada...
Zuhal Müzik bu işi ne derece de sahiplenir bilemem tabii...
Benim bu forumlarda gördüğüm müzisyen arkadaşların zaman zaman cihazlardan kapasitelerinin üzerinde şeyler bekledikleri yönünde...
Hani derler ya "ne kadar ekmek o kadar köfte" diye...!:)

Ch.

Nasıl bir yorum istiyorsunuz ki,siz yorumu yapmışsınız zaten,üstelik garip bir üslupla...!
Roland Gw8'in kapasitesi ve yapabilecekleri ortada,bir sayfa önce Mürhen Hocam mesajını dikkatle okumanızı öneririm.
"Ben açık sözlüyüm" deyip burada cihaza demediği bırakmanız,ne sizi ne de cihazı bir yere götürür.
İşin teknik ve mali boyutunu göz almanızı öneririm.Defalarca burada bunu izah etmeye çalıştım, Roland büyük bir firma ve Türkiye pazarını ne ölçüde ciddiye aldığı tartışılabilir.Bahsettiğiniz fonksiyonları ve güncelleme versiyonlarını koymadığına göre (bence) çok fazla ciddiye almadıkları ortada...
Zuhal Müzik bu işi ne derece de sahiplenir bilemem tabii...
Benim bu forumlarda gördüğüm müzisyen arkadaşların zaman zaman cihazlardan kapasitelerinin üzerinde şeyler bekledikleri yönünde...
Hani derler ya "ne kadar ekmek o kadar köfte" diye...!:)

Ch.

Millet sıkılıyor...Heyecan lazım... Roland bıraktı derken BK-7m diye ritimbax modülü çıkardı. Style bölümünde reverb+choro+paremetrik eq+multi band compresör+ 84 adet MFX efekten 3 tanesini üst üste ekleniyor. Fiyatıda 1000 dolar civarı....Ha gayret bu alete birkaç özellik daha eklerse seyret piyasayı....

:):) kimse yanlış anlamasın beni çok acı şeylerden bahsettim sanırım... yetkililere seslenmek istedim üstü kapalı...:)

bu aleti bu kadar neden kötülersiniz anlamam ben gayet memnunun iş kullanmakta şimdi siz korg çalınca çaldığınız yer size daha fazlamı para veriyor ne fark ediyor hepimiz ekmek yiyoruz ha korg calmışsın ha rolant ha yamaha farkı ne düğünde çalınca aa bu korg cu buna çok para mı verelim diyen var acaba kaçımız beste filan yapıyoruz üretilmişleri harcıyoruz nedir bu çamur ozaman alet bence dört dörtlük alet mp3 çalan başka alet varda benimmi haberim yok bort takmadan çaldırın görelim ben olsam yapacagım tek şey mp3 çalarken yavaşlatıp hızlandırma işlemini koymak olurdu bana sorarsan tek eksiğide bu