• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Gw8'e kişiye özel sample yükleme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Gw8'e kişiye özel sample yükleme

Sinan kardeşim Latin versiyonun çıkmasını bende bekliyorum.Bu benim çalışmalarımı olumlu yönde etkileyecek ve hızlı sonuca erişmemi sağlayacaktır.İddaalı konuşmak istemiyorum ama şunu söylemek isterim ki GW8'e hazırlamaya çalıştığım Türkiye Versiyonu
her ne kadar yüzde yüz başarılı olmasada en kötüsü yinede birçoğumuzun işini görecek sampleleri hafızasında barındıracaktır.Diğer orglar gibi Loading olmayacak bu fark bile yeterlidir.

her ne kadar yüzde yüz başarılı olmasada en kötüsü yinede birçoğumuzun işini görecek sampleleri hafızasında barındıracaktır.Diğer orglar gibi Loading olmayacak bu fark bile yeterlidir.

bu kadari yeter..... sen olayı burya kadar getirdinmi gw8e ses atabiliyorsun yoksa daha calişma aşamasındamısınız....?

sample atabılıyomusun kardes yada attıysan bır vıdeo yayınla rsan sevinirim

sample atabılıyomusun kardes yada attıysan bır vıdeo yayınla rsan sevinirim

Daha öncede belirttim acele etmeyelim.Diğer orglardan dinlediğiniz birçok sample ses gw8 farkı ile videolu olarak paylaşılacaktır.

valla şimdiden tebrıkler ister olsun ister olmasın ama düşünce süper

Bence videoya çekeceğiniz en güzel ve paylaşılası ses MEY sesi olucaktır örnek olarak. çünkü GW 8 in orjinalinde de MEY sesi yok. Benim kişisel düşüncem budur. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum. Allah yardımcınız olsun...

Bence videoya çekeceğiniz en güzel ve paylaşılası ses MEY sesi olucaktır örnek olarak. çünkü GW 8 in orjinalinde de MEY sesi yok. Benim kişisel düşüncem budur. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum. Allah yardımcınız olsun...

Evet haklısınız.Teşekkür ederim.

Belki videoların montaj olduğunu düşünenler olacaktır.Ancak tanıtımı noter huzurunda ve bu orgu kullanan piyanist arkadaşlarla yapacağız.Çalışmalarımız gayet başarılı olarak devam ediyor.

Aslında World Bankasında gereksiz sesler var,onların yerine Türk müziğinin enstrumanları kaliteli sample olarak atılabilir.
-Elektro Bağlama
-Elektro Bağlama Trm.
-Zurna (kaba zurna)
-Gırnata,hüzzam klarnet,Hüsnü Şenlendirici klarnet
-Mey / Düdük
-Yaylılar
-Solo Keman
-Tulum
-Kemençe
-flüt sesleri (gw-8 avrupada olmayanlar)
Khaligi davul takımlarına müdahale edilse,onların yerine Türkçe güzel davul takımları atılsa güzel olur.
-Ritim bankasındaki 8-16 BEAT ritimler, burada paylaşılan ve G-70deki 8-16 Beat ritimler ile yer değiştirilse, WORLD bankasında da Türkçe ritimler olsa çok güzel şeyler olacak, gerekirse bu ritim ayarlama konusunda elimdeki ritimleri seve seve paylaşırım,yeter ki bu roland gw-8 uçsun...
Rolandcılar çok minnettar olacaktır...

Kadirbey1985,şuan için davul takımlarına müdahaleyi düşünmüyorum.Bu konu daha basit bir konudur.Şu anda hedefimiz sample sesler ve belittiğiniz sampleler olucaktır.Tamamen kullanıcı taleplerine yöneliceğiz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Nedim üstadim çalişmarinda başarilar dilerim inşallah tüm roland gw 8 kullanan arkadaşlar için hayirli olur allah yardimcin olsun bu bir azim inşallah iyi sonuçlar alirsin ama şuanki versiyonda bizler için ayrilmiş bir bellek söz konusu değil bu latin versiyonun güncellenmesiyle oluşacak birşey oda sanirim bu yilin başlarinda gelişecek belki bu pazarda bizi düşünüpte birde türk versiyon güncellemesi yapabilirlerse işte çok iyi olur saygilarla...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...