• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Hangi USb ecomuzik yoksa Cuneyt ertac

KORGBOY

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Pax3 icin hangi set guzel , bunlarin farki ne bu setti kulanlar varmi . Emo set suanda kullaniyorum pa 800 icin met etikleri kadar cokta super degil. Pax3 alacagim yakinda. Simdiden tsk arkadaslar , Saygilar

Cevap: Hangi USb ecomuzik yoksa Cuneyt ertac

bence cüneyt derim korga çok emeği var özellikle ben bizzat şahidim osampllari kitleri hazırlarken yanındaydımm bence tabiki cüneyt

Bende 1 ay önce PA3X aldim ve eco usb var... Eco usb almadan önce cüneyt ertac'i da denedim ama sonra geri verdim. Benim incelemelerime göre ses kalitesi, ritimler, sampleler, padler hepsi eco usb'de biraz daha profesyonel...

Saygilar

Ce EXB Sampleler iyi hazırlanmış. Ritimler hoşuna gitmeyebilir canlı olarak dinlemelisin.

bence eco al saund o usb de bırazda kendın bıseyelr yaprsan degme keyfine

Bende 1 ay önce PA3X aldim ve eco usb var... Eco usb almadan önce cüneyt ertac'i da denedim ama sonra geri verdim. Benim incelemelerime göre ses kalitesi, ritimler, sampleler, padler hepsi eco usb'de biraz daha profesyonel...

Saygilar

daha cok genc sin profesyonelligin ne manada kullanildigini sasirdin galiba veya bilmiyorsun kusura bakma yigidi öldür hakkini yeme derler baskalarina yacilik reklam olsun diye bir baskasini kötülemen dogru degil orgu alali bir ay oldu diyorsun öncede cüneyt ertacin usb sini denedim diyorsun sonra geri verdim falan filan laflarin bir birini hic tutmuyor bu arada orgunda hayirli olsun ,saygilarimla

Kardeş emo usb gerçekten çok kaliteli hala kalitesini koruyor.

bilmiyorum ama emo nun tyros çalışmaları normal süper değil bence sen demoları dinle ikisinide hangisi kafana yatarsa onu al benim için en güzel set kendi yaptıgın settir eğer setini kendin yapamıyorsan eco yada ce onlardan birini al gözlemlerimi söyleyeyim cüneyt beyin sample kaliteleri çok güzel özenerek studioda çekiyor işini iyi yapıyor ama eco usb dersen biraz makedon tadında güncel şeyler yapıyor ha diceksin çalışmalar orjinalmi değil benzetmedir hiç bir şeyin yerini tutmaz orjinallik mesela e40 klarnet sadece e40ta güzeldir aynısı yapsanda pich bend olayı yada z1 kawala sadece ona has yada m3 zurna ;)

Kesinlikle ECO !!! sesler fazlasıyla profesynel ve net !

Kesinlikle ECO !!! sesler fazlasıyla profesynel ve net !

Bencede...

Dinleyin kendiniz kararinizi verin... Hem soruyorsunuz bizde kendi fikrimizi söylüyoruz. Saygi duyuyun lütfen...

Ayrica ben kesinlikle Cüneyt Ertac USB'yi kötülemedim... Sadece eco usb bence (tekrarliyorum BENCE) daha iyi. Belki Hasan icin Hüseyin icin Cüneyt Ertac daha iyidir. Ama benim fikrim böyle. Bence eco usb daha iyi....

Ama en büyük tavsiyem, demolari iyice dinleyip incelemek.

Saygilar