• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Hangi USb ecomuzik yoksa Cuneyt ertac

Cevap: Hangi USb ecomuzik yoksa Cuneyt ertac

3x kullanıyorum aldıktan bi kaç gün sonra cüneytin setini aldım.yani bana o uygun geldi nerde nasıl müzik yaptığınız da çok önemli düğüncüyüm dışarda içerde farketmiyo.ama set güzel olmuş cüneyt hocama teşekürler...

bence hiçbiri yapamıyo bence baykal usb güzel

Bekle bomba geliyor yakinda Marta ne kaldi hakanx usb ;)
Bu arada ben eco 02 sahibiyim cokta memnunum kalite 10 numara sonucta parali usb almak gercekten cok guzel bi adim bombos sonmodel bir org sahibi olmaktansa....

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bence her ikisinin de USB tanıtım demolarını dinle hangisini beğenirsen, aklına yatarsa onda karar kıl, herkesin zevki farklıdır ve sana ters düşebilir. Kolay gelsin Saygılarımla,

Emo usbini satma :) 3x te alsan emo kullanacaksin sonra sattigina pisman olma kardes emonun en eski hali bile su anki usb lerden cok daha iyidir..
Yine karar senin bu benim fikrim

ertaçın setini kullanıyorum çok güzel tavsiye edrim

Ben de Konya Seydişehirde BAYKAL USB kullanıyorum, tabi ki tercih meselesi, bana göre Baykal hocamız daha bir anadoluya hitap etmiş, ayrıca ilahi ritmleri de dahil ne ararsanız var.

pa3x alıyorum haziran gibi, şimdiden araştırma aşamasındayım set için, eco gerçekten bariz şekilde saund ve ses olarak mükemmel bi set,

hiçbirini almayın biz aldık ne oldu yardım eden yok destekleyecez dediler sağolsunlar çok iyi destskliyolar 700 lira para verdik.aq her yer para tuzağı olmuş.bence eski i3 lere e 40 laea geri dönelim.maymun iştahlıyız bunu da biliyolar ondan sonrası belli...hepimizi dolandırıyolar...