• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Hangi USb ecomuzik yoksa Cuneyt ertac

Cevap: Hangi USb ecomuzik yoksa Cuneyt ertac

farklı farklı yorumlar ve ufaktanda polemik olmuş. şimdi kısacası ve işin özü şu herkezin müzik zevki ve duyumu farklıdır ve en önemlisi kendi yöresine göre değerlendirmek lakin her kez kendi kullandığı övgülemiş benim tavsiyem gidip canlı dinliyceksin sana hangisi hoş kullanışlı geliyorsa alıcaksın. ben yeşil elma severim sen kırmızı.

Aynen hocam tamamen zevk meselesi özellikle düğün ağırlıklı kullanıyorsan ki çoğumuz öyle bana göre usb para tuzağı abicim açıkçası ben pa800 ve 2x setlerinden uyarladım setimi 3x e şu an düğünlerde kullanıyorum çokta iyi bence ama usb bana göre gereksiz para çünkü düğün harici alete elimi sürmüyorum tamamen kişisel fikrim
bu arada uyarlayıp kullandığım setleri 1-2 güne kadar paylaşacağım arkadaşlar umarım işinizi görür çoğu arkadaş set yapıp paylaşmıyo o yüzden millet usb almak zorunda kalıyo sanki mezara götüreceksiniz o setleri

vallahi kardeşim ben 2 sinide kullanmıyorum ama alacak olsaydım şu demo ve dinlediğim daha bvir çok demo bana eco usb nin altyapı ve sample olarak çok daha cazip olduğunu gösteriyor.

ne eco ne ce bence irfan selbuz

arkadaşlar ben eko kullanıyorum ve çok memnunum tabi bu zevk meselesidir eko usb sauntlarıyla ensturamanların gerçekçiligiyle bir harika bence anlatmak boş demolarını dinleyin herşeydende önemlisi erkan hoca ve levent hoca sürekli destekçiniz takıldıgınız sormak istediginiz herseyde istediginiz zaman arayabiliyorsunuz ve eyre bir sorun oluşursa usb de sorunuzu çözene kadar ugraşılıyor erkan hoca ta almanyalardan arıyor sizi buda çok önemli kısacası bu insanlar usb yi satana kadar deyil yaptıkları işin sonuna kadar arkasında duruyorlar bu yazdıklarım benim bizzat yaşadıklarım neyse ben kullanıyorum çok memnunum tavsiye ederim

bende ikiside var ikiside yaramaz dügünlük degil cok eksikler var ecoda rtimler az 2-4 9-8 likler cok kötü cüneytinki kitler zayif basit ayni ikiside basit.

bende ikiside yok çok memnunum tavsiye ederim:)

Kardeş bene ikiside var var ama bençe cünety deerim nedenmi saundlar daha tok artı sesler daha güzel

arkadaşlar ce set pa 800 den bozma sadece biraz oynama yapılmış bende vardı aldığım paranın zararına sattım başkada paralı set kullanmadım bizim yöreye göre 2.4 ve ankara ritimleri saşlam olacak pa 3x i aldım fakat halen güzel set bulamadım set olmayınca pa 3x benim gözümde bir hiçtir. pa 800 e remleri yükseltip sağlam bi set yapsalar şuan için daha iyi derim set e dünya para veriyon cacık çıkıyor gerçekten bu işi bilen varsa yapsın yoksa bu org larada boşuna at katır parası vermeyelim nedir ya bu korg bayi getiriyor org alıyor dünya para bi set düzgün bi program yapıpta sıfır org alanlara hediye dahi etmiyor yada korg lar cacıklaştı eski org ları arar olduk ya nedir bu ayıp ediyorsunuz vatandaşı kandırmayın ne zorluklar kazanılıyor o üç kuruş biliyorsunuz şahsi fikrim

arkadaşlar ce set pa 800 den bozma sadece biraz oynama yapılmış bende vardı aldığım paranın zararına sattım başkada paralı set kullanmadım bizim yöreye göre 2.4 ve ankara ritimleri saşlam olacak pa 3x i aldım fakat halen güzel set bulamadım set olmayınca pa 3x benim gözümde bir hiçtir. pa 800 e remleri yükseltip sağlam bi set yapsalar şuan için daha iyi derim set e dünya para veriyon cacık çıkıyor gerçekten bu işi bilen varsa yapsın yoksa bu org larada boşuna at katır parası vermeyelim nedir ya bu korg bayi getiriyor org alıyor dünya para bi set düzgün bi program yapıpta sıfır org alanlara hediye dahi etmiyor yada korg lar cacıklaştı eski org ları arar olduk ya nedir bu ayıp ediyorsunuz vatandaşı kandırmayın ne zorluklar kazanılıyor o üç kuruş biliyorsunuz şahsi fikrim