• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

İşte BK-5 OR nin ilk görüntülerini buldum...

Cevap: İşte BK-5 OR nin ilk görüntülerini buldum...

vıdeo ıcın tesekkurler.

abi bu ne ya süper olmus artık roland klarnetin sax ını kullanabilecez orjinalinde :) sampleleri ile ugrasmaya gerek yok :D bu alet ne zaman satışa çıkıyor fiyat bellimi artık piyasada yamaha roland konusacak :)

Sound açısından bu bir Roland devrimi. Kullanım zorlugu da ileriki modellerde aşılır. Ama şu anda duydugum sound ile dügün olur arkadaşlar. Tatmin eder etmez o ayrı konu. Fakat göz ardı edilemiyecek büyük bir gelişme var. Ve bu BAŞLANGIÇ. inşallah devamı gelir.

super yaaaa ne zaman satişta acepp ..............

İşte sonunda duymak istediğimiz sound. Roland mühendisleri baya bir çalışmış...:D Tebrikler...

türkiyeye gelir gelmez ilk alanlardan biri olabilirim,saund çok hoş,

mükembel bir alet...saund çok güzel ..

buyuk ılerleme var başarılıı bence uzerındekı stıl make up fonksıyonu zaten cok harıka bır ozellık oradan ıstedgınız bır cok mudahleyyı yapabılıyorsunuzz dısarıdan ben pıasaya cıddı reakabet getırecgını dusunuyorrum rolandsever bırı olarak rolandı ozleyenler ıcın ıyı bır alet olacagını dusunuyorrum

roland,ın en büyük artısı herkesin gönlünde iz bırakmasıdır.benim içinde öyle.gönlümde roland ve ketron sempatisi bitmez..

sound harika çok başarılı buldum bu zamana kadar roland'da ciddi anlamda böyle bi sound,kit ve gerçekçi sesler duymadım.bu benim için adeta sürpriz oldu zira a2000'e rakip çıkmış oldu:)