• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

İşte BK-5 OR nin ilk görüntülerini buldum...

Cevap: İşte BK-5 OR nin ilk görüntülerini buldum...

en ıyısı en kısa zamnda gıdıp ıncelemek ondan sonra yorum yazmak lazım ben bu aletle cıddı yol aldıklarınıdusunuyorrum gw8 vede g 70 kullanan bırı olarak ılk ızlenımım bu

Madem İstenilinde yapılıyor roland e 80 ne yapsınlarda adamgibi org kullansak

önceki roland or modellerine göre harika olmuş yeni kitler yeni sesler.ayrıca ritimlere 4 ses kısa tuşu koymuşlar bu harika bence.90 lı yıllarda müzikle uğraşanların kalbinin bir köşesinde roland hep olmuştur

zamanında ilk hocamın kazığı ile 1000$ a EM50 alıp 400$ a zorla satmıştım 6 ay sonra. Bu kadar rezil bir alet yoktu eminim ki piyasada :) korga geçtim rahat ettim, o günden sonra da seriyi bozmadım i30>pa60>pa1x>pa800

ben başarılı buldum aleti yanlız destek devam edicek mi yoksa sadece satana kadar mı :)

10 numara çok satacak bu org :)

ben başarılı buldum aleti yanlız destek devam edicek mi yoksa sadece satana kadar mı :)
Bence destek devam eder, arkadaşlar...Adamlar Emo ile çalışarak büyük yatırım yapmışlar.Para harcamışlar.Satmasını isterler tabi ki.Bence bu kadar çalışma yapıp devamını getirmeyeceklerini düşünmüyorum.

hadi bakalım aylardır beklediğim alet ben inaıyorum çok güzel şeylerin olacağına benim bu alatte ümidm çok fazla

size zaten açıklama yapmıştım bu çalışma emo tarafından yapıldığını roland bundan sonraki modellerindede aynı yola devam edecektir.

sound gayet iyi olmuş. Alet ne zaman çıkacak acaba fiyatı nasıl olacak bunlar da önemli. Tabi bir de eski roland ritimlerini okuyacak mı bu da önemli. Bu konularda sıkıntı olmazsa benim or700'ün yanına iyi yakışacak gibi duruyor.

hocam or700 ne eksiğini tamamlıcak bu alet sizce?