• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Kapalı- Hepinizden Özür Diliyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ali_96

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Piranha Acoustica S Type-FL Studıo
İlk Olarak Şunları Söylim Banned Olmadan Önce,

Sadece Bu Üyeliği Sizlere Bir Şeyler Söylemek İçin Açtım

Biliyorum yaşım 14 her şeye her konuya atlıyorum.İlk olara xcinox96 üye olarak buraya kaydoldum.burda istediğim cevapalr yazıyodu.Bende ilgi çekmek için 200 türk ritimi diye bir konu açtım ve baya ilgi gördüm ve bilgisayarım çökdü diye yalan söyledim ban yedim ve ıp adresim yasaklandı admine mesaj attım açtırdı saolsun,ama gine beni dışladılar...Artık beni affederseniz bilmem,Değerli moderator ve adminime ve değerli üyelerimden çok çok özür diliyorum..Sizler benim büyümsünüz belkide sitenin en küçügü benim sizlerden beni affetmenizi istiyorum...haberci_arif abididende çok özür diliyorum...Lütfen

Benim Tekrar Aranızda Görmek İstiyorsanız MESAJ Yazın...Lütfen..:eek::eek:

Cevap: Arkadaşlar Hepinizden Özür Diliyorum

Bak abicim müzikle uğraşıyorsan bu site sana çok artılar katar ama sende nerede ne yazılıcanı bilmen gerekiyor bi kaç kere dikkatimi çekti konu hakkında hiç bir bilgin olmamasına rağmen konudaki yorumlara bakarak yorum yazıyorsun bence ilk önce bilmediğin şeylere atlama inş arkadaşlar seni affeder aramıza tekrar geri dönersin güzel paylaşımlar yaparsın.

Bak abicim müzikle uğraşıyorsan bu site sana çok artılar katar ama sende nerede ne yazılıcanı bilmen gerekiyor bi kaç kere dikkatimi çekti konu hakkında hiç bir bilgin olmamasına rağmen konudaki yorumlara bakarak yorum yazıyorsun bence ilk önce bilmediğin şeylere atlama inş arkadaşlar seni affeder aramıza tekrar geri dönersin güzel paylaşımlar yaparsın.

sana aynen katılıyorum tosun54 kardeş,

sana tavsiyelerim,bizde çoğu şeyleri burada öğrendik değerli abilerden bişeyler kaptık bişeyler öğrenmeye çalıştık,eğerki seviyeli olursan sana kimse bişey demez,bu arada seni biz değil esas konuyu açan arkadaşımız haberci arif affetmesi gerekir,çünkü saygısızlığı o arkadaşın konusunda yaptın,

Yaşın daha çok küçük öğreniceğin çok şey var.Ben senı affetmesıne affettım zaten diğer konuda belırttım benimki kişisel bir sorun değil,bu sitede seviyeli üslup ve paylaşımlara yer var.Aksi taktirde uzaklaştırılırsın.Eğer tekrardan aynı şekilde davranışlar sergilersen benim bile bişey yapmama gerek kalmaz çünkü tek moderatör ben değilim...Sen sadece bu siteden bişeyler öğrenmeye bak müziğe hevesli isen kendini geliştirmek istiyorsan tam adresindesin başka hiç bir sitede bukadar sıcak kanlı insanlar bulamazsın...Burda bilmediğin birşeyi sor mutlaka cevabını bir şekilde alırsın ama uygun bir şekilde sor ki herkes seni dikkate alsın benden sana abi tavsiyesi...

Yine söylüyorum bir kere daha aynı şekilde davranış sergilersen işte ozaman süresiz banned'lanırsın...

umarım bu uyarıyı dikkate alırsın açıcağın konulara dikkat et çünkü her konuya gerekli özen gösteririlir...

(Kuralları bi oku istersen)

Saygılar...

Moderatör tarafında düzenlendi:

Sana gerekli açıklamaları abilerin yapmış ben ceza verdiğim üye kaç yaşında olursa olsun farketmez farkeden tek şey şudur bu sitenin düzenini kim bozmaya çalırşa ceza ve sonrası yazıları ile mahkemeye kadar uzar

burası saygılı seviyeli dürüst paylaşım yapan bir site bir çok üyenin okumadıhı o sözleşmede bunlar yazar neyse sadet şu

konu benimde dikkatimi çekti kuralları çiğneme benden son uyarı eski niciki kullanıcaksın

seni sohbete bekliyorum gelirmisin

abilerim hepnize çok teşekkür ederim eski linkim ali_96 onu açarmısınız...sizlere artık iyi bir üye olicam hepnize çok teşekkür ederim

İlk Olarak Şunları Söylim Banned Olmadan Önce,

Sadece Bu Üyeliği Sizlere Bir Şeyler Söylemek İçin Açtım

Biliyorum yaşım 14 her şeye her konuya atlıyorum.İlk olara xcinox96 üye olarak buraya kaydoldum.burda istediğim cevapalr yazıyodu.Bende ilgi çekmek için 200 türk ritimi diye bir konu açtım ve baya ilgi gördüm ve bilgisayarım çökdü diye yalan söyledim ban yedim ve ıp adresim yasaklandı admine mesaj attım açtırdı saolsun,ama gine beni dışladılar...Artık beni affederseniz bilmem,Değerli moderator ve adminime ve değerli üyelerimden çok çok özür diliyorum..Sizler benim büyümsünüz belkide sitenin en küçügü benim sizlerden beni affetmenizi istiyorum...haberci_arif abididende çok özür diliyorum...Lütfen

Benim Tekrar Aranızda Görmek İstiyorsanız MESAJ Yazın...Lütfen..:eek::eek:

Önce şu düzeltmeyi yapalım: Senin siteden xcinox96 üyeliğinle banlanma sebebin "200 türk ritimi diye bir konu açtım ve baya ilgi gördüm ve bilgisayarım çökdü diye yalan söyledim" şeklinde bir mazeret değil Korg bayi adlı üyeliğinle satılık org konusu açıp sonra da konuya yazanlara hakaret etmen ve birden fazla üyelik açmandı.

Sana bu kez ban yediren mesaj ise "ne saçma bir konu sanane elalemin nerde oturduğundan ne saçma bir konu moderator arkadaşlarıma rica ediyorum..lütfen konuyu kapatın.." Doğru mu?

Eğer banlanmana sebep olan mesaj buysa banlanmayı gerektirecek bir durum yok. Çünkü daha önce buna benzer bir üslupla senden yaş yaş büyük bir üye yazdı, banlandı. Ancak banlanma sebebi değilmiş, ban kaldırıldı birden. Hele ki senin yaşın dikkate alındığında, mesaj silinip bir uyarı ile halledilebilecek bir durum.

Seni daha önce banlanmana sebep olan mesaj bundan çok daha ağırdı ve bu durumda siteye bir daha üye olduğun tespit edildiğinde tekrar banlanman gerektiği halde siteye tekrar üye oldun. Fakat yazdığın mesajlara ve yaşına bakarak senin için bir şans daha olduğunu düşündüm, banlamadan seni, yazdığın mesajları izledim.

Daha da gerisine karışmam...

Sana gerekli açıklamaları abilerin yapmış ben ceza verdiğim üye kaç yaşında olursa olsun farketmez farkeden tek şey şudur bu sitenin düzenini kim bozmaya çalırşa ceza ve sonrası yazıları ile mahkemeye kadar uzar

burası saygılı seviyeli dürüst paylaşım yapan bir site bir çok üyenin okumadıhı o sözleşmede bunlar yazar neyse sadet şu

konu benimde dikkatimi çekti kuralları çiğneme benden son uyarı "eski niciki kullanıcaksın"

"ali_96" nickli üyeliğin 1 gün içinde otomatik olarak aktif olucaktır...

"OrgAlemi"isimli kaydın diğer üyeliğin aktif olduğunda kapatılacaktır...

Madem söz verdin,o halde ilk iş şu yaşını doğru bir şekilde yaz bakalım.Şu an 25 diyor.En kısa sürede düzelt.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...