• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Ketron XD9 Plus 16mb için elimde olan ritimler

piyanist53

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA2X
Ketron XD9 Plus 16mb için elimde olan ritimler

Elimde Olan Ritimleri Fırsat Buldukça Bu konuya Ekliyeceğim
Ritimler Alıntıdır emeği geçenlere teşekkürlerimi sunuyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:
çok teşekkürler saolun...

Ketron adına güzel paylaşım teşekürler.ben bunu daha öncede teklif etmiştim herkes elindeki ritimleri paylaşsa belki birbirimizde olmayan farklı ritimlere sahip olma şansımız olur.Elinize sağlık

eline sağlık arkadaş.çok güzel paylaşımlar bunlar....saygılar..

Bu erso set kimin erso seti yaptim die yazan arkdaşin dikkatine ii ookusun!...

Sesler daha yni cikti iki adet yeni davul kiti yamaha tyros 2 de bulunan emo kit in ayni sesleri 44100 khz e cevrilip xd9 a atilmistir..bunun yaninda yeni asma davul yeni darbuka sesleri atilmistir.800 de ki edi zurna mono baglama mey bi kac tane yenni sesler mevcutur..bu sesleri yapmak için ozel snd dosyalrini acan ses karti gerekior onuda birakin bu sesler lokomotif gibi birbirne bagli oluyor block yuklemelerinde şimdi ketronun çalişma sistemini anlatip kafa kariştirmak istemiorum..ama bazi arkdaşlar yok set yaptim falan die yazmişlar uzuldum hatta satilik bi klavye ilanina aletin ekraninda kendi seetimi gordum duygulandim die yazmis..hocam siz once org calmasini ogrenin ondan sonra ritim yazmasini ogrenin sonra set yaparsiniz..şuphesi olan var sa youtubeye xd9 plus 4 yada tunelmuzik die yazsin facebooka aranjemix die yazarlarsa videolardan yeni ritimleri goreblirler .
Biz herkes faydalansin die ugraşiyoruz hatta ole sayfalara yok ritim yazdim yok set yazdim die bişi de yazmadim ama boyle arkdaşlari gorunce yazmadan duramiorum kime kusura bakmasin ....

saytın aranje kardeşim set derken yeni bi şeyler koyup yapmak anlamında yazmıyolardır arkadaşlar ketronun içindeki user sesleri kendilerine göre düzenleyip yada program seslerini kendilerine göre düzenleyip sunmuşlardır xd9 a zaten dışarıdan müdahale edilemiyo biliyosun klavyenin içindeki sesleri kendilerine göre editlemişler ve kendi setleri olarak lanse etmişlerdir bunda kızacak bi durum olduğunu düşünmüyorumsadece yanlış anlaşılma var galiba