• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Ketron XD9 Plus 16mb için elimde olan ritimler

saytın aranje kardeşim set derken yeni bi şeyler koyup yapmak anlamında yazmıyolardır arkadaşlar ketronun içindeki user sesleri kendilerine göre düzenleyip yada program seslerini kendilerine göre düzenleyip sunmuşlardır xd9 a zaten dışarıdan müdahale edilemiyo biliyosun klavyenin içindeki sesleri kendilerine göre editlemişler ve kendi setleri olarak lanse etmişlerdir bunda kızacak bi durum olduğunu düşünmüyorumsadece yanlış anlaşılma var galiba

insanların paylaşım hevesi böyle kırılıyo işte ben korg pa80 kullanıcısı olarak ketron xd9 ritimleri paylaşıyorum ketroncu arkadaşların belki işlerine yarar diye çıkıyo birisi kendini ön pilana çıkararak yazmış olduğu 6 7 satır yazıyı kopyalayarak bütün ketron ritimleri paylaşanlara gönderiyo insanın hevesini kırıyo bu nasıl iş

Boş ver her şeyi kafana takma anladiğim kadariyla arkadaşim plus 4 ü çikaran arkadaş sonuçta emek harcandi ama saniyorum karşiliğini alamadilar plus satmiyor demekki belki bi kizginlikla yazmiştir her şeye alinmayalim hoşgörüyle yaklaşalim

Boş ver her şeyi kafana takma anladiğim kadariyla arkadaşim plus 4 ü çikaran arkadaş sonuçta emek harcandi ama saniyorum karşiliğini alamadilar plus satmiyor demekki belki bi kizginlikla yazmiştir her şeye alinmayalim hoşgörüyle yaklaşalim

bencede vermiş olduğu emeğe saygımız var

allahtan bol müşteriler plus4 e

Cevap: Ketron XD9 Plus 16mb için elimde olan ritimler

Ketron diğer cihazlar gibi değil, kullanıcıları arasında paylaşma ve yardımlaşma daha önem arzetmekte.selamlar

slm cetin bey ben adana ymurtalıktan yeni ketron aldım ketronculara karış tım yalnız bana yardımcı olursanız sevinirm ritmleri vesesleri degişmek istiyom sizlerinde yarıdımıyla daha zengin ritimler ve sesler bula bilirmiyim yardımcıolursanız sevinirim

sağol güzel paylaşım...

Arkadaslar selamlar,Ketronculara bir sey sormak istiyorum ,konu benden uzak oldugu icin merakimi gidermek icin soruyorum.youtube'tan su siteyi seyrettim: .....anladigim kadariyla (daha dogrusu anlamadigim kadariyla)playback calan sarkinin (wave herhalde ) solist sesini kesip devam edebiliyor...Yani Koy CD yi kes sarkicinin (sanatcinin) sesini sesin guzelse ustune sen oku?????
Yazacaginiz cevaplar icin simdiden tesekkurler...
hepinize iyi calismalar ve bol kazancli gunler
saygilarimla....
yasar okten

Bu ritimleri indirebilmek için biri yardimci olsun indiremiyorum.şimdiden teşekkürler yardimlariniz için