• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Ketron XD9 Plus 16mb için elimde olan ritimler

Cevap: Ketron XD9 Plus 16mb için elimde olan ritimler

af buyur linkler nerde

teşekkürler

Üstadlar birşey soracağım benim pc de disket sürücüsü yok. Siz nasıl atıyorsunuz ritimleri org'a? Disket sürücüsü olmadan atma imkanımız var mı? Kusura bakmayın acemiyim de ;)

Üstadlar birşey soracağım benim pc de disket sürücüsü yok. Siz nasıl atıyorsunuz ritimleri org'a? Disket sürücüsü olmadan atma imkanımız var mı? Kusura bakmayın acemiyim de ;)

Herkese selamlar!

Sorunuzu yanıtlamaya çalışayım...

Alete ritimi iki türlü atabilirsiniz...
1- Bilgisayarınızda Floppy Disk olması lazım....

Eğer yok ise Orgunuzda harddisk olması lazım...

Orgunuzda harddisk varsa bilgisayar ile orgu birbirine bağlamak için özel bir kabloya ihtiyacınız olacak ve bu kablonun haricinde birde ketron ft isimli programada ihtiyacınız var...

Bunları Tünel Müzik'ten temin edebilirsiniz...

Bunların haricinde Bilgisayarcılarda Usb ile bilgisayara bağlanabilen Floppy Diskler satılıyor...
Bunlardan bir tane alıp harici harddisk gibi bilgisayarınıza bağlayarak ritmleri bildiğimiz normal disketlere atabilirsiniz...

Başka çözüm yolu malesef bulunmuyor...

Umarım yardımcı olabilmişimdir!

Teşekkür etmek için teşşekkür butonunu kullanın lütfen...

Kolay gelsin!

Tünel Müzik

By_CTO

teşekkürler kardeşim

selamın aleyküm site türk telekom tarafından engellendı gösteriliyor indiremedım ilgilrnırsenız swevınırım saygılar

vallahi ben bir türlü becerip indiremedim çeşit ,çeşit şeyler yazıyor . yardımcı olurmusunuz..

4 shared e üye olmadan indirme şansı var mı aceba. gerçi elimde çok sayıda ritim var ama belki değişik editlenmiş daha güzel hale gelmiş ritimler vardır.