• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Ketron XD9 Plus 16mb için elimde olan ritimler

Cevap: Ketron XD9 Plus 16mb için elimde olan ritimler

slm arkadaslar ritim nerden indire bilirim

Abicim ritimlerine baktım teşekkür ederim artık böyle paylaşımlara ihtiyaç duyuyuoruz. saol

ritimin adını değiştirmek bile set yapmak oldu değişik bişey yok hep aynı hep aynı yakında vahde temposunu 82 den 79 a indirip save enter yapıp kendi setim diye çıkarsa hiç şaşırmamak lazım ketron adına bişeyler yapılmıyorki bu sebepten dolayı piyasası her zaman düşük düşmeyede mahkum ketronlarda x1 modeli biraz piyasa sahibi oda nk sayesinde son seti çok güzel

shokran gazeelan

cok tesekkurler kıb....:))

paylaşım için teşekkürler

Bu erso set kimin erso seti yaptim die yazan arkdaşin dikkatine ii ookusun!...

Sesler daha yni cikti iki adet yeni davul kiti yamaha tyros 2 de bulunan emo kit in ayni sesleri 44100 khz e cevrilip xd9 a atilmistir..bunun yaninda yeni asma davul yeni darbuka sesleri atilmistir.800 de ki edi zurna mono baglama mey bi kac tane yenni sesler mevcutur..bu sesleri yapmak için ozel snd dosyalrini acan ses karti gerekior onuda birakin bu sesler lokomotif gibi birbirne bagli oluyor block yuklemelerinde şimdi ketronun çalişma sistemini anlatip kafa kariştirmak istemiorum..ama bazi arkdaşlar yok set yaptim falan die yazmişlar uzuldum hatta satilik bi klavye ilanina aletin ekraninda kendi seetimi gordum duygulandim die yazmis..hocam siz once org calmasini ogrenin ondan sonra ritim yazmasini ogrenin sonra set yaparsiniz..şuphesi olan var sa youtubeye xd9 plus 4 yada tunelmuzik die yazsin facebooka aranjemix die yazarlarsa videolardan yeni ritimleri goreblirler .
Biz herkes faydalansin die ugraşiyoruz hatta ole sayfalara yok ritim yazdim yok set yazdim die bişi de yazmadim ama boyle arkdaşlari gorunce yazmadan duramiorum kime kusura bakmasin ....

ya sen kimsin kardeşim.bu set xd9 daha 8mb iken yaptığım düzenlediğim bir set.yani kimse bir şey paylaşmazken elimden geldiği kadarıyla uğraşıp üstüne senin gibide böbürlenmeyip arkadaşlarla paylaştığım emeğim.sen ne biçim konuşuyorsun.yamahada kullanıp paylaşımlarda bulundum.şimdi pa800 kullanıp hala paylaşımda bulunuyorum.ama yazıkki ketron senin gibi düşünenler yüzünden zenginleşmedi.paylaş ve çeneni kapa.artisliğe lüzum yok.yok eğer beni tanıyorsan gerek bağlamada gerek klavyede ne olduğumuzda ortadadır.ersin eren yazarsın internette ne yaptıysak çıkar.senin gibi serserileşmeyip hala paylaşıyoruz.forumu takip et sonra öt denizli horozuna ihtiyaç yok bu sitede.erkeklik bumu.müzisyenlik bumu.duygusallık bumu? Bu arada bahsettiğin yerlerde senle ilgili bir şey göremedik sevgili kardeşim

Moderatör tarafında düzenlendi:

Ketron için çalışan üreten bütün müzik emekçilerine her ortamda minnettarlığımızı dile getiren mesajlar yazıyoruz.bu alanda çalışmalar yapan bizlerle paylaşan ustalara selam olsun.Birbirinize fındık kabuğunu doldurmayacak sebeplerden ötürü kırıcı üslup kullanmadan ketron için üretmeye ve paylaşmaya devam lütfen.şundan emin olun ki sayenizde bu cihazı severek kullanan ve bu forumlarda teşekür duygularını dile getiremeyen okadar çok kullanıcı var ki.. selamlar

site yasaklanmış ki nasıl inecek ritimler

site yasaklı galiba yada niyet başka filtreliyo