• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

korg i30 süper set!...

Kadir doğu set çalişmalari nasil birde ben bu seti is40 ta kullanabilirmiyim geçen yüklememde düdük sesleri çikiyordu sorunu sen anlamişsindir herhal birde koma jaki var bende koma jaki ile koma veriyorum re ye senin sette buda olmuyor...saygilar kolay gele

sinan abim çok az kaldı ilk fırsatta hemen yüklücem siteye...

Youtube taki videoları izledim ellerine sağlık ritmler sesler çok güzel birde macır düğünlerinde kullanılan 2/4 köchek ritm nerden bulabiliriz yada yeni oluşturacağın sette böyle bir irtm me yer vermen mümkünmüdür.

seti güncelledim macır 2-4 kuchek ritmi içerisinde mevcut...seti tekrar indirip yüklerseniz ritimlere bir bakın.bulursunuz...saygılar...

kadirim setin yeni linkini indirdim tekrar yükledim bu kez sesler güzel fakat ritimlerde düdük sesi geliyor sesler de sorun yok birde koma jakı ile koma veremiyorum o şekilde ayarlanmış bir set değil bilgin olsun saygılar emeğine sağlık...cansinan_24

Cevap: korg i30 süper set!...

sanırım kadir arkadaşımız videolarını kaldırmış henüz izleyemedim videoları..

maalesef kaldırdım terbiyesiz kişilerin yazdığı yorumlar yüzünden

emeğe saygısızlık yapan insanları şiddetle kınıyorum.setinizi indirdim,
henüz yüklemedim,demoları dinlemeyi veyahut seyretmeyi isterdim,eğer başka bir yerde uploadınız varsa linklerini pm den atarsanız sevinirim.eğer setinizi son halinide paylaşmak isterseniz memnun olurum.saygılarımla..emekleriniz için teşekkürler..

emeğe saygısızlık yapan insanları şiddetle kınıyorum.setinizi indirdim,
henüz yüklemedim,demoları dinlemeyi veyahut seyretmeyi isterdim,eğer başka bir yerde uploadınız varsa linklerini pm den atarsanız sevinirim.eğer setinizi son halinide paylaşmak isterseniz memnun olurum.saygılarımla..emekleriniz için teşekkürler..

bilgisayarımda mevcut bi siteye upload eder gönderirim.setin son halini de paylaşırım.