• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg pa500tr kullanicilari dikkat!...

Cevap: Korg pa500tr kullanicilari dikkat!...

hani abi icraat

pa500 olan destekleriniz için teşekkürler

ama bildiğim kadarıyla pa 500 sample ses yüklemelere karşı kapalı bir alet seslerde bir değişiklik varmı yoksa sadece ritimlerin drumslarını değiştirerek mi okutmayı yaptınız açıklama yaparsanız daha iyi anlaşılır

saygılar

arkadaşım ben set yazdım gendim yazdım kit otutturup yama yapmadan kendi ellerimlee yazdım ve ben bunaa edi zurnayıı bir türlüü atamadım bana bu konuda yardımcı olabilirmissin sample yapamıyorum elimdeki org 800 den üstün dürümda şuan inanmazsın ama olee bana bi yardımcıı olabilirsen paylaşımlarımızı değerlendirelim muhammet coşar irtibat numaram 0541 346 66 57

arkadaşlar ben pa 500 üzerinde tam bir senedir uğraşıyorumm ve çok hoş bir set yazdım inanmayacaksınız ama yaptığımsessler .. baneim yapmış olduğum yaylıı inanın arkadaşlar 800de yok diyeceksinki sen hangiğ pa800de hangisetinde baktı ( RE yaylı var arkadaşlar biliyolarsa eğer ) inanın bana o seslerin hepsine 10 basar bu
gelelim zurnaya gerçek zurnadan hiçbir farkı yok davulzurna kayıdı yaptım ilgilenen olursa gönderririm bakar elektoroara hiç deinmiyorrum zaten gayda seslerim triton seslerdendaha kaliteli hale getirdim arkadaşlar ben ritim yazan bi insanım ritimleri alıp kitleri otutturmuyorum
kendim yazıyorum
500e uyan birkaç kit buldum ve çok güzel bir iş çıkardım ilgilenen arkadaşlar irtibatnumaram MUHAMMET COŞAR 0541 386 66 57 saygılarımla

okan09 okan09

Moderatör tarafında düzenlendi:

Merhaba piyanist477

Bende Korg PA 500 Türkiye almayi düsünüyorum.
Demolarini dinleyip belki daha emin olabilirim
simdiden Tesekkür ederim demolarina

yapılan icraatları çalıp burda yayınlasnız daha sağlıklı olmazmı dostlar

eyvallah
bende beğendim

Eee şöyle yaptım böyle yaptım şöyle süper böyle mükemmel oldu falan fıstık... Ee hani demolar nerde ???
Süper olduğunu söylüyorsun yaptığın çalışmanın ama demo koymuyorsun.. Kime göre süper ?? :)

hani set yok demo yok?

bende pa 500 tr kullanıcısıyım org çok güzel ama bana gitmiyor ritimleri çok basit kalıyor ben dogu sanatcısı oldugum için diklere çıktıgımda ritim çok altda kalıyor bende sıkıntı duyorum eger yeni setiniz çıktı ise ben bakmak isterim beni arayabilirseniz bilgilendirmek için çok sevinirim yok sa kafayı yicem saygılarımla