• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg pa500tr kullanicilari dikkat!...

Cevap: Korg pa500tr kullanicilari dikkat!...

slm arkadaşlar burda pa 500 set programları varmı paylaşıyormusunuz benim bilgim yok yardım ederseniz sevinirim arkd

pa500 fiyatına göre çok iyi olmasına rağmen o kasa, o görünüm.. gerçekten pa500 ü düşünmeden pa800 almanıza yetiyor yani. bu arada arkadaşlar pa800 den iyi oldu falan yazmışsınız, iyi güzelde. yani pa800 ün "pa800" isminde olmasının da bir sebebi var değil mi? pa500, pa800 ü geçebilseydi ben de alırdım elbet..

Cevap: Re: Korg pa500tr kullanicilari dikkat!...

pa500 fiyatına göre çok iyi olmasına rağmen o kasa, o görünüm.. gerçekten pa500 ü düşünmeden pa800 almanıza yetiyor yani. bu arada arkadaşlar pa800 den iyi oldu falan yazmışsınız, iyi güzelde. yani pa800 ün "pa800" isminde olmasının da bir sebebi var değil mi? pa500, pa800 ü geçebilseydi ben de alırdım elbet..

mantıklı bir yaklaşım :D

Eee şöyle yaptım böyle yaptım şöyle süper böyle mükemmel oldu falan fıstık... Ee hani demolar nerde ???
Süper olduğunu söylüyorsun yaptığın çalışmanın ama demo koymuyorsun.. Kime göre süper ?? :)

forumu güzelce dolaş ondan falan fıstığın yanında bira mı içersin votka mı içersin ona sen karar ver...

pa 500 kulanan arkadaslar iyide fakat yeniliklerde sorun yasarsiniz biliyorsunuz artik herkes sampel okuyan orglara yönlendi ritimler bile sampel kitlerle yapilmaya baslandi pa500 de iyi orgta fiyati cok pahali ben karar verecek olsaydim roland gw 8 alirdim pa500 yerine hic olmasa mp3 direk okuyor üstelik pa500 den cok ta ucuz icindede cok sayida türk ritimleri var ve kaliteli yapim yinede herkes kendi karar verir tabiki.

şu set nerde birdaha paylaşırmısınız yada link ?

evet hocam rica etsek birdaha paylaşabilirmisinin yaptığınız seti?

Korg pa500tr kullanıcıları sakın orgunuzu satayım demeyin.pişman olursunuz.ben yeni bir set yaptım orga bitirmek üzereyim.pa800 sesleri,yeni güncellenmiş roman ritimleri ve yeni özellikleriyle karşınıza çıkacak.ben pa500 yeni aldım ilk aldığımda biraz pişmanlık hissettim ama daha sonra aletin detayına inince pişmanlığım yerin dibine girdi iyiki almışım dedim.pa500 de genelde elektro sıkıntısı vardır o sıkıntıyı da giderdim.6 adet birbirinden güzel pa800 elektrosu yazdım.seti tamamlıyorum...demolarla karşınıza çıkacağım.

alacak olanlara da hiç kaçırmayın derim.çok güzel alet tavsiye ederim.o kadar alet kullandım hangi aletin güzel olup olmadığını bilirim.beni dinleyin kârlı çıkarsınız...set çok yakında demolarla beraber sizlerle.

ritimlerden biraz bahsedeyim.

- son çıkan taylan roman ritimleri sorunsuz bir şekilde çalışıyor.
- ankara yöresine ait ritimler, oyun havaları ritimleri sorunsuz çalışıyor.
- doğuya ait koçeri,rıbab,grani,ağır delilo,6-8 halay,ysk halay hepsi sorunsuz.
- göçmenlere ait bulgar ritimleri,eleno,payduşka,damat,tallava ritimleri sorunsuz.

anlayacağınız her tarz her çeşit ritimler mevcut.eksiksiz set olcak...
- bar ve türkü programı için ritimler sorunsuz çalışıyor.

bende pa500 kullanicisiyim ama cok prof deyilim bazi ritim ve seslerle oynadim iyi seyler oluyor gercekten siradan bir demo yaptim ilkdenemede paylastim sitede senin setleri bekliyoruz bittiyse paylasirmisin kardes simdiden teskkurler iyi gunler