• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg pa500tr kullanicilari dikkat!...

Cevap: Korg pa500tr kullanicilari dikkat!...

Korg pa500tr kullanıcıları sakın orgunuzu satayım demeyin.pişman olursunuz.ben yeni bir set yaptım orga bitirmek üzereyim.pa800 sesleri,yeni güncellenmiş roman ritimleri ve yeni özellikleriyle karşınıza çıkacak.ben pa500 yeni aldım ilk aldığımda biraz pişmanlık hissettim ama daha sonra aletin detayına inince pişmanlığım yerin dibine girdi iyiki almışım dedim.pa500 de genelde elektro sıkıntısı vardır o sıkıntıyı da giderdim.6 adet birbirinden güzel pa800 elektrosu yazdım.seti tamamlıyorum...demolarla karşınıza çıkacağım.

alacak olanlara da hiç kaçırmayın derim.çok güzel alet tavsiye ederim.o kadar alet kullandım hangi aletin güzel olup olmadığını bilirim.beni dinleyin kârlı çıkarsınız...set çok yakında demolarla beraber sizlerle.

ritimlerden biraz bahsedeyim.

- son çıkan taylan roman ritimleri sorunsuz bir şekilde çalışıyor.
- ankara yöresine ait ritimler, oyun havaları ritimleri sorunsuz çalışıyor.
- doğuya ait koçeri,rıbab,grani,ağır delilo,6-8 halay,ysk halay hepsi sorunsuz.
- göçmenlere ait bulgar ritimleri,eleno,payduşka,damat,tallava ritimleri sorunsuz.

anlayacağınız her tarz her çeşit ritimler mevcut.eksiksiz set olcak...
- bar ve türkü programı için ritimler sorunsuz çalışıyor.

kardeşim seti paylaşıcak mısın? paylaşmıyacak mısın?

SELAM KARDEŞ ŞU ANA KADAR PA 500 VERMEYİ DÜŞÜNÜYORDUM SEN BENİ VAZ GEÇİRDİN UMARIM YAPMIŞ OLDUGUN SETLERDEN MEMNUN KALIRSIN BÜTÜN MÜZİSYEN KARDEŞLERDE FAYDALANIR ŞİMDİDEN ELİNE SAGLIK SANA NASIL ULAŞIRIZ BENİM MSN bulent_koral@hotmail.com saygılar

arkadaşlar set forumun içinde mevcuttur araştırırsanız bulursunuz.pa500 sattığım için artık setle uğraşamıyorum bu aletle ilgili...bilginize...

kardeşim bir link filan versen biz nasıl bulalım o seti şimdi...

konunun en başından indirebilirsin

eywallah kardeşim

teşekürler

Piyanist477 bunca şeyden sonra yani Pa500'e bu kadar katkıdan sonra satman biraz tezat olmadımı?Tekrar 80 almışsın sanırım.Neden acaba memnun kalmadınmı?

Piyanist477 bunca şeyden sonra yani Pa500'e bu kadar katkıdan sonra satman biraz tezat olmadımı?Tekrar 80 almışsın sanırım.Neden acaba memnun kalmadınmı?

haklısın çelişki gibi gözüküyo :) işin gerçeği paraya ihtiyacım olduğu için satmıştım.sonra ucuz roland gw8 aldım, arkasından i30 aldım.ikisini sattım 1.600e pa80 aldım.hem de çok temiz...pa500tr fiyatı 2.300 civarı bişey...ona param yetmediği için alamadım.pa80 ucuza geldi bana anlıcağın :cool: