• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg Pa800 Soru Cevap

Cevap: Korg Pa800 Soru Cevap

orgun sag kolonun üstunden yanı tkerlegın oralardan ve mıdı ckıslarının oralar ısınıyor.neden olabılır bi cevap yazarsanız cok makbul gecer :(

Merhaba ,
Benim adim Onur bundan 1-2 hafta önce bilmemdir ki hangi nedenden orgum bozuldu yani caliyordum birden takildi dedim ne oluyor acaba kapatim ve yine actigimda system yüklemeye calisdi takildi , ve sonra sildim yeni yükledim systemi fakat actigimda orgu saadece bazen KORG PA 800 logosu yaziyor ve bekliyor yada acildiginda takiliyordu ne yapicagimi bilemiyorum bana yardim ederseniz cok sevinirim :-( ...

Saygilar

Onur

benimkide öyle oldu org actım kompile ekrana giden ikikabloyucıkarıp taktımoldu

Arkadaslar pa800 ile calisma yaparken bir anda alet kilitlendi aleti kapatip actim ama ekran dokunmatigi islemiyor hic bir islem yapamiyorum sadece acildiginda hazir halde bulunan ses ve ritimi kullanabiliyorum bilgisi olan arkadaslar varsa yardimlarini bekliyorum simdiden tesekkurler

slm. Arkadaslar. Baju set iyi diyorlar. Bu seti almanyada nereden temin edilir? Ve fiati nedir ? Bilginiz varmi tsk ler.

korgpa800 en son isletim sistemini nasil indirebilirim?

Slm. lar Arkadaslar Pa 800 uzerine karisik set lerden sesler ve ritmler aldim.org gun icindeki sesleri ritmleri flasbellege set olarak nasil kopyalarim? yardim ederseniz sevinirim simdiden tesekkurler...

merhabalar herkese, sadece şunu öğrenmeye çalışıyorum, pa800'lerde normal notaya koma verdiğimizde (sub scaleden), akord basarken aynı komayı nereden veriyoruz bilen varsa bilgilendirirse bizi çok mutlu olurum, çünkü notaya koma verdiğimizde aynı komayı akord basarken alamıyorum....

Soru : merhabalar herkese, sadece şunu öğrenmeye çalışıyorum, pa800'lerde normal notaya koma verdiğimizde (sub scaleden), akord basarken aynı komayı nereden veriyoruz bilen varsa bilgilendirirse bizi çok mutlu olurum, çünkü notaya koma verdiğimizde aynı komayı akord basarken alamıyorum....