• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg Pa800 Soru Cevap

Cevap: Korg Pa800 Soru Cevap

yeni bir set yüklerken yüklü seti silmek gerekiyor mu? sileceksek eğer nasıl silebiliriz ve yeni seti usb takıp mı yükleyebiliriz ?

ustam bana yardimci olabilir misin

pa800 sesleri ve ritimleri berbat
ne seti yükledigsem, berbat cikiyor.
neyi yanlis yapiyorum

sagol simdiden

Slmlr üstad

64 mb pa 800 hangi setler yükleyebilirim?

Yardicmi olursananiz sevinirim
saygilar tesekkürler

64 mb boyutundaki setleri yükleyebilirisin..

Seti yükledikten sonra ayrıca setin globalini tekrar yükleyin

pa800 çalarken ses veya rtim anlık kopmalara oluyor. orjınal rtımlerde de yapabılıyor. sorun ne olabılır???

arkadaşlar bende 256 mb 800 var format atıyorum os kendi hard diskinde var oradan kuruyorum restart yapıyorum seti yüklemek için ancak org açıldığında yukarıdaki style play start sviçlerin hiç birisi çalışmıyor kilitleniyor lütfen yardım sorun ne olabilir?

Arkadaşlar korg pa 800 v202 256mb ram OS lazım
6027.......başlıyan seriye elinde olan varsa paylaşa bilirmi

Arkadaşlar bu bölümü evet ben sizler ile paylaştım lakin bu bilgilerin tamamı alıntı olduğunu başından beri belirtmiş durumdayım. Dolayısıyla görüyorum ki kimse okumadan tek tek sorunlarını bana göndermiş. Arkadaşlar ben hiç PA-800 kullanmadım cevap versem de sizi yanlış yönlendirmiş olurum bu nedenle diğer kullanıcı arkadaşlarımdan ricam bu tek tek sorunu olan arkadaşlara sizler yanıt verir iseniz daha mantıklı olur. Benim yanıtım olayı çözemeyeceği kanaatindeyim. Herkesin affına sığınarak yanıtsız bıraktığım bireysel sorunlar için özür diliyorum. Kusuruma bakmayın lütfen. Kolay gelsin Saygılarımla,