• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

NECARMAN NK40 ve NK44

• Konbuyu başlatan mhmt06
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 4
  • Görülen : 2K
Enst.
elektro bağlama
Arkadaşlar necarmanın nk40 modeli dimarzionun tonlarının, nk44 modeli shallerin tonlarının özelliğini taşıyormuş.
Klavyeye nk40, eşiğe nk44 taktırmayı düşünüyorum. Bu konuda bilgisi olan veya tavsiye edebilecek biri varsa çok makbule geçer.

Cevap: NECARMAN NK40 ve NK44

Bence hangi tonu aradığınıza kesin karar verip o cihazı alın.
İki işi aynı anda görme konusuna gelirsek; performans yarı yarıya düşecektir.

Arkadaşlar necarmanın nk40 modeli dimarzionun tonlarının, nk44 modeli shallerin tonlarının özelliğini taşıyormuş.
Klavyeye nk40, eşiğe nk44 taktırmayı düşünüyorum. Bu konuda bilgisi olan veya tavsiye edebilecek biri varsa çok makbule geçer.

hocam hiç uğraşma ankarada ufuk usta var ton bağlantı yapıyor bağlamanızı götürüyorsunuz istediğiniz sesi dinletiyorsunuz yapıyor,
face den ulaşın

Sevgili dostum necarmanın nk40 modeli tiz ton da ses verir, dimarzion ise tam aksine Bas ton ağırlıklıdır ve bence Dimarzion markasının yanında necarmanın lafı bile olmaz. Doğan görünümlü Şahin alma alacaksan gerçek Doğan yani Dimarzion al hem Bas hemde çok tok sesli bir üründür. Kolay gelsin. Saygılarımla,

Arkadasim, birkac Elektor Sazim ve yillarin deneyimi var ve Sazlarimin baglantilarini kendim yapiyorum, Necarman NK40 kullanmadim ama Necarman NS44 kullaniyorum, Schaller, Dimarzio olan Sazlarimda var, Dimarzio X2N ve Al Di Meola kullaniyorum..

Inan bana Necarman NK/NS44 harika manyetikler, Dimarzio ve Schallerin cok cesitleri var ayni sekilde Necarmaninda, hepsini denemek mümkün degil, cünkü sadece Dimarzionun onlarca cesidi var. Onun icin Dimarzio iyi deyip genelleme yapmak cok yanlis..

Bu onlarca cesitlerin arasinda bu Markalarin piyasada Sazlarda Türklerin en cok kullanilanlarini birebir denedim, Necarman NK ve NS 44 süper bir Manyetik, kullandigim Dimarzio veya Schallerden fazlasi var eksigi yok..