• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Neden Düğünlerde YAMAHA KULLANAN yok ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Neden Düğünlerde YAMAHA KULLANAN yok ?

:Bir sebebi de şudur bence aletin + sından dolayı kaybettiği birşeydir O da nedir cihazda aletin saundu temiz çıkıyor bass lar accomplar tane tane sade Ama böyle olunca hatalarda daha çabuk kendini gösteriyor.Müzikten anlamayan bir insan bile sizin hata yaptığınızı hamen anlıyor. Belki de sebebi budur.

Güldürdünüz beni. Allahta sizi güldürsün.....

üstatlar eski bir a 2000 kullanıcısı olarak şunu diyebilirim. türkiye de yamaha tyros dan başlıyor gerisi hikaye... şu anda iyi bir tyros 5000-6000 tl den başlıyor, fiyat pahalı olunca da insanlar diğer alternatifleri değerlendirince ortaya korg. roland ve ketron çıkıyor. tabi pa3x ve audya ya sözüm yok o istisna çünki aletleri bilmiyorum. her halde bu yüzden diye düşünüyorum. sevgi ve selamlar...

hocam o kadar yorum içerisinden sadece sizin yorumunuzu beğendim ve güldüm:Dkarının biri gelir daha oynak bişey çal derd durur dedinizya:Dbunu bizde yaşıyoruz:))saygılarımla

kardesım ben izmirde oturuyorum ben 7 sene yamaha kullandım ama aletın ızmırde pıyasası yok herkez korg kullanıyor istedıgın yukle sıl sample at yamahada bu yok ya tyros 3 yada 4 olcan yada korga devam

dediginiz konu arz-talep konusudur,kim nederse desin bir rolandci olarak korg turkiyenin bir numarasidir bunu kabullenmek gerekiyor,nevale olarakta yedek parca olarakta fazlasiyla mevcut,onemli bir ozellik ise kolay paraya cevirmek ve fazla kayip yasamamaktir,sahsi fikrim yamaha hic bir zaman beni cekmedi cekmiyorda onun icin cok fazla ustunde durmadim rolanda gelince cizgisini bozmuyor bir turlu muzisyenlerin istedigini yapmiyor,gw-8 le adim attilar ama boyutlari kuculttu alet cok saglam ama yeterli degil....

bizim burda ben dahil herkezde korg pa80 var :) bi kere bi arkdasım yamaha a1000 aldı düğüne gitmeden sattı cok zayıf ritimleri düğün için programda falan gider ama dğünde iş yapmaz hayırlı işler

bizim burda ben dahil herkezde korg pa80 var :) bi kere bi arkdasım yamaha a1000 aldı düğüne gitmeden sattı cok zayıf ritimleri düğün için programda falan gider ama dğünde iş yapmaz hayırlı işler

hakan diyorsa doğrudur...

Aytek26 abimin dediklerine ozellikle son kismina katiluyorum yani hatalar ole kuru gurultu arasi kaybolmuyor fazla...
Yamaha ya gectikten sonra bazi kavramlar degisiyor ve sonrasinda zorlasanizda baziseyler sizi tatmin etmiyor malesef onun icin en iyisi suruden ayrilmamak ;)

hocam yamaha da kullandım korg da roland da pa 80 ve sonrası bence klavyeler için devrim olmuştur.yamaha alacaksan v2 plus. ritim yazmayı biliyorsan ben seti yaparım diyosan tyros 4 ve 3 ... korg mu 80-800-1x-2x-3x adamlar yapmış be abi yok yok daha ne olsun zaten o yüzden çok satan alet akum.yok diyenlere katılmıyorum o ritimin yapılışına bakar.ayhan topçu dinleyin 800 çalar adam altyapının kralını yapıyor örn eco usb altyapısı çok hoşuma gitti.

o beğenilmeyen a 1000 tr ile ben 7 sene düğün yaptım hiç şikayet almadım aksine tebrik aldım.

o yüzden marka evet bi nebze olsun önemli ama işi bitiren sizsiniz marka değil...

Merhaba arkadaşlar.Bir yorumde ben yapmak isterim.şöyleki:Bugün düğün eğlence piyasası bence ve gördüğüm kadarıyla öyle bir hale gelmişki insanlar düğüne eğlenmeye gidiyorlar ama kafalar başka yerde.Yani eğleniyor gibi görünüyor çok azı.Çok iyi orgunuzda olsa nafile.Bugün bütün klavyelerin hepsi çok güzel.Bırakalım kullanan zevk alsın ve eğlensin eğlendirsin para kazansın.saygılar sevgiler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...