• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

O Ses Türkiye Birincisi

Cevap: O Ses Türkiye Birincisi

Tesadüfen finaldeki bayan şarkı söylerken ilgimi çekti finali izledim. Bir tarafta sesiyle yorumuyla bildiği lisanlar ve görünümüyle'de tam bir yıldız tam bir star havası olan bu bayan, diğer tarafta ise kendisi hakkında yorumda bile bulunmaya değer bulmadığım bir kişi.

Hadi bulunayım neyse, gırtlak yok,ses yok, telafüz berbat zaten bırak şarkıyı diksiyonu bozuk bir kere. Yahu bırakın yarışmayı allah aşkına,arkadaşlar arasında bir şarkı söylese sustururlar bu genci. Bir tek kim susturmaz ahmet kaya hayranları. Aksi halde finaldeki o kızın yanında bu ne arkadaş, yuh diyorum ya.

Ben bunu ilk çıktığında'da görmüştüm, bizimkiler izliyordu bu yarışmayı. Bu çocuğun orada olması tamamen ideolojik demiştim. Onu seçip aldılarsa finale kadar götürüler o yüzden dedim.Çünkü amaç belli. O amaç bende kalsın. Ama finali o süper ses'in yanında buna verecek kadar utanmaz olduklarını düşünmemiştim. Pesss.

O bayan yarışmayı kazanmasa ne olur yakında patlar görürsünüz. Bu 1. ise kaybolur gider. Belki de gitmez, ahmet kaya denen pkk yandaşının veliahtı olarak kalır, kimbilir...

Youtube'da hergün onlarca video izliyorum. Klavye çalıp söyleyenler,amatörler, düğünlerde organizasyonlarda çalanlar, birçoğunuz yani...Ne cevherler var ben oturup dinliyorum vallahi... Bu 1. olan adamın ses esnekliği de yok, ses çıktığı gibi bitiyor yani ahenk veremiyor sese. Düz şekilde söylüyor şarkıyı sanki normal konuşur gibi.

demekki en guzelini ben yapmısım cunku bir kere dahi o programı izlemedim birinci olanıda hic dinlemedim face de sayfamda yayınlanmıs faceye sikayet ettim :) cunku ahmet kayanın gectigi hic birseyi dinlemem izlemem cunku ben bir TÜRK EVLADİ GAZİ TORUNUYUM

herkezin yorumuna saygi duyuyorum ama hicbirinize katilmiyorum ben Ahmet Kaya hayrani olarak bu arkadasimizi begendim gayet guzel soyluyor seside Ahmet kaya ya benziyor taklit etseydi zaten yarismadan elenirdi...bu arada Isyan i da en guzel Derya avci seslendirmisti bir onceki yarismada...

yarışmayı izlememekle beraber reklamlarından ve internet haberlerinden gözlerimize sokulan bu yarışmada yarışmacı olan ahmet kaya taklidi birinci oldu buda o yarışmanın müzikle ilgisinin dışında birilerini hoşnut etme eylemi olduğunu gösteriyor. acun ve diğer kültür soyguncu jürilerin beğenisi toplumun beğenisimi oluyor merak konusu.!

git gide şuursuzlaşan bi millet oluyoruz. geçenlerde dönem filmi olan "taş mektep" filmini koskoca sinema salonunda 3 kişi izledik yaa.. bu millete ne oldu ne bitti de kendini kaybetti.! ivedik filmi kadar önemi olmayan bir tarihinin çocukları olduk çıktık

işin siyasi boyutunu boşverin.. sonuçta bir program.. onlar dedi diye türkiyenin sesi o olmuyor yada bunu onlar belirlemiyor..

allahtan televizyon izlemiyorum :)

Valla bu sene izlemedim o yarışmayı onun için yorum yapamıcam arifcim :)

4 yarismaci finale kaldi ne yazik ki en iyi olan 16 yasindaki genc ilk o elendi.Normal final de juriden haric 20 veya 30 tane sanatci getirip onlara 1 inciyi sectireceksin.Ama sms den gelen para olmayacak o zamanda. 1 ci gelen arkadasimizda ses araligi yok 1 oktav zor iniyor oyle parcalardada ya pes den yada tiz den soyledigi sozler anlasilmiyor.Bu da benim gorusum.

Değil yarışmayı kazanmak 2. tur u görmesi bile başarı olan birini birinci yaptılar. Ve her zaman muziğe siyaseti karıştırdıgı için ismini bile yazmak istemedigim malum şahısa antipatim var. Yine aynı şey oldu siyaset gazıyla arkadaşı 1. yaptılar.