• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Or 700 v2 satıp pa 800 almak istiyorum.Düşünceleriniz arkadaşlar...

Cevap: Or 700 v2 satıp pa 800 almak istiyorum.Düşünceleriniz arkadaşlar...

Zamanla yaklaşıyorum pa 8oo'e kısmetse...

ben sana katılmıyorum kardeşim nedenide orgların kişinin müzik zevkine göre olmasıdır pa 800 iyi alettir ama yamaha or 700 v2 de topuğun dadır hatta ritim ve seslerde ileridedir saz sesleri mesela süper 700v2 nin her iki aletide kullandım parasal açıdan isim yapan pa 800 bence or 700 den üstün değil yamaha 0r 700 v2 her müzisyene hitap eder saygılar.

ben sana katılmıyorum kardeşim nedenide orgların kişinin müzik zevkine göre olmasıdır pa 800 iyi alettir ama yamaha or 700 v2 de topuğun dadır hatta ritim ve seslerde ileridedir saz sesleri mesela süper 700v2 nin her iki aletide kullandım parasal açıdan isim yapan pa 800 bence or 700 den üstün değil yamaha 0r 700 v2 her müzisyene hitap eder saygılar.

her aletin hakkını vermek gerekir or700v2 pa800 den üstün dersen yanlış olur arkadaşım bende ikisini kullandım yalnızca o kadar para vermişken pa800 yerine en az pa1x veya 2x almak daha mantıklıdır çünkü tüm bu özelliklerin yanında pa800 bozulma açısından riskli alettir ama sonuçta or700v2 ile kıyaslamak yanlıştır sonuçta or700 dede sağ hoparlör arızası çıkıyor ve klavyesi laçkalaşıyor

Artık aldım arkadaşlar ve memnunum Allah herkese nasip etsin.