• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Org seçimi için yardım (Bk-5 vs Pa500tr)

Cevap: Org seçimi için yardım (Bk-5 vs Pa500tr)

BK-5 almaya karar verdim. Tüm cevaplayan arkadaşlara teşekkür ediyorum.

hakkında hayırlısı olsun.... yardımcı olabilecegimiz bir konu olursa seve seve paylasırım..

hakkında hayırlısı olsun.... yardımcı olabilecegimiz bir konu olursa seve seve paylasırım..
Siparişi az önce verdim. Org elime geldikten sonra mutlaka danışacağım çok şey olacak ve sizlerden yardım talebim olacaktır. Teşekkürler.

hayırlısı olsun güle güle kullan ben şahsen çok sevindim senin adına bk 5 aldığın için

Hayırlı olsun. Ben de para biriktiriyom s650 nin üstüne ... :)
Sonra ver elini Bk 5

bi bk5 daha sattık rolnd türkiye komisyonumuzu verirmiki aceba haaaa: ) :)

İyi dilekleriniz için çok teşekkürler. Umarım pişman olmam.

şaka bitarafada multiaslan dostum önce açtıgın konuda yorum yapanları arkadaşlarımızın tek tek teşekkür butonlarına bas. Sonra kalem kagıt al yazdıklarımı kaydet. Bilgisayarında güncellemeleri ritimleri ve performans seslerini hazır tut. Bk5 sitesinde 2 ve 3.üncü güncellemeler bozuk olabilir 3.ü güncelleme bu platformdan temin edebilirsin. Güncelleme işleminden sonra boş usb orga takg menü tekerlek ile usb formatının üzerine gel enter ile format işlemini gerçekleştir. Sonra usb.ye ritimlerini ritimler klosorune performans sseslerinide PERFORMANSLARIM klöserinin içine at. Ve orga tak. Menü bas tekerlek ile GENEL üzerine gel entere bas. Tekerlek ile one touch tutma, üzerini enterle. Karşına cıkan seceneklerin hepsini ON konumuna getir. Sonra exit ile çık ve tekerlek ile performans tutma. Üzerine gel ve enter ile aç. Karşına çıkan seçeneklerin RİTİM,TEMPO, EXPESIN PETAL, ANAHTAR VE GAM AKOR. seçeneklerini ON. Diger seçeneklerin hepsini OFF konumuna getir. Bunlar kilitlerdir. İlerleyen günlerde işi kavradıgında özelligine göre degiştirebilirsin. Kolay gelsin.

tabi kilıtleme işleminden sonra MENÜ .ENTER. Tekerlek ile geneli keytet üzerine gel. Kaydet işlemini gerçekleştir.