• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Org seçimi için yardım (Bk-5 vs Pa500tr)

Cevap: Org seçimi için yardım (Bk-5 vs Pa500tr)

inşallah aldığın gün satılığa çıkarmassın bk5 i 500 tr alsaydın iyi olrdu bence amatörce evde kullanacağın için rahat olrdu senin için pa 500 ile düğüne çıkabilirsin ama bk5 ile zor.. neyse hayırlısı..

inşallah aldığın gün satılığa çıkarmassın bk5 i 500 tr alsaydın iyi olrdu bence amatörce evde kullanacağın için rahat olrdu senin için pa 500 ile düğüne çıkabilirsin ama bk5 ile zor.. neyse hayırlısı..

piratatik konusunda biraz alışana kadar zorluk çecektir. Kısa bir zamanda sevecegini inanıyoruz. Takılan sorulara burda cevp veriliyor. Pa 500 bir çok yönu ile sıkıntılı. Hazır konu açılmış iken sorayım. Elimizde pa 500 war alet şaşırdı fabrika format atmat istiyoruz. Korg türkiye yardımcı olamadı. Formatı yabancı siteden indirdik ancak ayrıntılar ingilizce tr.ye çeviremedik. Ne bu platformda nede korg tùrkiyeden cvp alamadık. Alet 1ay oldu yatıyo. Fabrika format ve işletim sistem formatını uglulamalı anlatıcak biri bulamadık.hayret dogrusu. Bilen warmi??!!

Moderatör tarafında düzenlendi:

Hocam korg yardımcı olmadı derken size ne cevap verdi anlatırmısınız? Birde dtl ye danıştınızmı? Bulduğunuz ingilizce kaynağı burada yayınlarsanız belki yardımı olabilir.