• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

PA-80 Hakkında Bilmek İstedikleriniz Soru Cevap

Kartı yüklediğinde 0 nolu ritim bankasına genelde 6 sayfa kart ritimleri gelir. Alt ve üst ışığı yakıp çağırabilirsin. Fabrika ritimlerinin yerine ritim yüklemek için disk/utilities/factory data protect off olmalı. Fabrika seslerini değiştirmek için direkt yükleme veya write program yapabilirsin, koruma yok, fakat bana sorarsan gerek yok çünkü direct card bankası + user bankalarında yeterince alan var. Birde başka setten ses ritim yüklerken dikkat etmen gereken şey, o sesin başka karta ait bir sample kullanmıyor olması. Aksi takdirde büyük olasılıkla sesler ve ritimler bozuk çalacaktır.

Format işlemine gerek yoktur.

123 456 789 klasörlerine ritim yüklemek için disk/save/open/style seç ve save de. Sonra hedef olarak 123 klasörünü seç ve enter'la kaydet. Bu şekilde user1, user2, ve user3 deki ritimlerin 123 klasörüne kaydoldu. Bu klasörlerdeki ritimleri çağırmak (yada çalmak) için alt ve üst ışığı yak. Ritimleri ritim bankalarının 1, 2, ve 3. bankalarında görebilirsin. Kaydederken 456 klasörünü seçseydin, ritimler 4, 5 ve 6. bankaya gelecekti. Bu klasörler direkt hd klasörleri, ritimleri hd'ye kaydetmiş oldun. Cihazın başında olmadığım için diğer setlerden bu kısma kopyalama yapılıyormuydu hatırlamıyorum. Yapılıyorsada mantığı aynıdır.

Cevap: PA-80 Hakkında Bilmek İstedikleriniz Soru Cevap

Volkan hocam çok sağolun peki format attığımızda veya set değiştirdiğimizde hdd klasöründeki ritimler duruyor mu? Onları değiştirmek için üzerine mi yazacağız

Hd ye format atmadığın sürece kalır diye tahmin ediyorum, hiç denemedim açıkçası.

Soru Pa - 80 in açılış ayarlarını (vs..vs..)nasıl yapabilirim? Cihazımı ilk açtığımda gelmesini istediğim seslerin ayarını nasıl yapabilirim .. Ayarlarımın nasıl olması gerekir?
Cevap Arzu ettiğiniz tüm ayarlarınızı yapın Koma vs.. ritminizi seçin..zevkinize göre düzenlemenizi yaptık tan sonra Write > F2 (Save) > En üst satıra kaydedeceğiniz isminizi yazın > al satırda Performance 1-1 seçili olsun > Enter/yes Bundan sonra cihazınız her açılışında yapmış olduğunuz bu ayarlarla karşınıza gelecektir. Ben bundan pek birşey anlamadım bana cevaplar mısınız veya video şeklinde gösterir misiniz performance 1- 1 nedir mesela? cevaplarsanız sevinirim.

hocam kork pa80 deki fabrika ritimlerini kaldırıp başka ritim yüklemek istiyorum onu nasıl yapabilirim yardım edermisiniz saygılar

hocam kork pa80 deki fabrika ritimlerini kaldırıp başka ritim yüklemek istiyorum onu nasıl yapabilirim yardım edermisiniz saygılar

sorun2: fabrika ritmleri yerine user ritm yükleme
cözüm: disk bölümünden utilities e girin.cursor ile ilerleyin style project i off yapın.ondan sonra disketten istediginiz ritmi istediginiz yere kopyalayabilirsiniz

Soru Pa - 80 in açılış ayarlarını (vs..vs..)nasıl yapabilirim? Cihazımı ilk açtığımda gelmesini istediğim seslerin ayarını nasıl yapabilirim .. Ayarlarımın nasıl olması gerekir?
Cevap Arzu ettiğiniz tüm ayarlarınızı yapın Koma vs.. ritminizi seçin..zevkinize göre düzenlemenizi yaptık tan sonra Write > F2 (Save) > En üst satıra kaydedeceğiniz isminizi yazın > al satırda Performance 1-1 seçili olsun > Enter/yes Bundan sonra cihazınız her açılışında yapmış olduğunuz bu ayarlarla karşınıza gelecektir. Ben bundan pek birşey anlamadım bana cevaplar mısınız veya video şeklinde gösterir misiniz performance 1- 1 nedir mesela? cevaplarsanız sevinirim.

Kardeşim size gereken yazılmış zaten öncelikle sizin nelerden hoşlandığınız, Hangi rititmi ve sesi öncelikle görmek istediğiniz tamamen size ait zevkinize ait bir durumdur. Buna siz karar vermelisiniz başkası değil. Bence epey bir zaman orgu tanımaya çalışın iyiyi kötüyü analiz edip standardınızı belirledikten sonra bu konuyu ele alınız. Kolay gelsin Saygılarımla,

Arkadaşlar Orgunuz da HD var ise kartınıza uyumlu 3 tane değişik seti veya kartsız seti not alırsınız HD formatlandığında içi tamamen silinir. HD yi org görmesi için 123!, 4561! ve 789! isimli 3 tane klasör oluşur bu klasörler aslında boştur. Bunlara seçmiş olduğunuz 3 set vardı ya iste her birine birini atarsınız bu 3 seti bu şekilde org dan çift ışığı yaktığınızda aktif görüp kullanırsınız. Bu setler artık silinmez ya tekrardan format atılırsa silinir yada değişik bir başka set attığınızda önceki silinir yerine son attığınız geçer. Unutmayın örneğin 123! klasörüne bir set in tamamını atıyoruz diğerlerine de bir başka seti aynı şekilde tamamını atıyoruz bu kadar kolaydır. Bilgilerinize,

koma ayarını nasıl kaydedebiliriz