• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa600 1550 $ İlanı Utar Müzik

seco_35

Paylaşımcı üye
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA 800-PA 3X
sahibinden.com da gözüme çarptı birde tahmini fiyat yazılmış tahmini fiyat buysa vay gerçek fiyata :D

Cevap: Pa600 1550 $ İlanı Utar Müzik

Batı modeli olabilir

bilmiyorum abibatı modeli bu fiyataysa eğer qt modeli nasıldır bilmiyorum en iyisi alacaz pa800 :D

piyasaya çıkmamış ellerinde olmayan bir aleti nasıl oluyorda kafalarına göre fiyatlandırıp ilan veriyorlar anlamıyorum korg italatçısı çıksın pa 600 lerin fiyatı şu kadar şu tarihte satışa sunuluyor desin kesin bir bilgi versin sizde ön siparişmi alıyosunuz ne yaparsanız yapın bu şekilde satış yapmayı düzgün bulmuyorum zaten herkes bu aletin çıkacagını biliyor tek bilmediyimiz şey fiyatı işallah pa600ü yamaha a2000 ne benzetmezler

abi en büyük hata korgun adamlar ne bi demo ne bi bilgilendirme hiç bişey yok pa500 çıkmadan önce pa500 e site açmışlardı demo koymuşlardı özellikleri belitmişlerdi bu pa600 olayındaki amaçları nedir bilmiyorum demek adamlar ilan koyuduguna göre biliyorlar fiyatı söylemişler onlara bilmemezlikten geliyolar bence

Pek inandırıcı bir ilan gelmedi bana

bu cihaz pa 500 ile pa800 arası bi özellikte ise fiyatı max. 3500 tl gibi olur. 1000 euro ya beklemek temenniden öteye gitmez.

3500 de çok be abi

Pa600 ün ana fabrika fiyatı piyasa dengelerini alt üst ettiğinden kimse ne yapacağını bilemiyor. Avrupa fiyatından bir kuruş fazla olursa kimse almasın. Pa500 deki gibi fiyat dalgası yaşanırsa çok müşteri beklerler.....

Pa600 ün ana fabrika fiyatı piyasa dengelerini alt üst ettiğinden kimse ne yapacağını bilemiyor. Avrupa fiyatından bir kuruş fazla olursa kimse almasın. Pa500 deki gibi fiyat dalgası yaşanırsa çok müşteri beklerler.....

Aynen abi,dediğn gibi avrupadakinden fazla olursa ben ve arkadaşlarım almayacaklar beklemede kalacağız ha dahada ucuzlamazsa pa 800 alır geçeriz.