• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa600 1550 $ İlanı Utar Müzik

Cevap: Pa600 1550 $ İlanı Utar Müzik

aynen mustafa abi almıoruz zaten almayalım da ben alet çıksın beklişyorum para şuanda da var sorun deil pa800 alcam olmadı

sitede bişey mi var yahu sayfadan sayfaya geçerken beş dkka beklior okun ucundaki o yuvarlak mavi şey dönüüyorda dönüyor

evet bende osorun var geç açılıyor konular ve sayfa

3500 de çok be abi

yanlis hesaplamissin $1550 x 1.78=2760 TL YAPAR.BUTUN AVRUPA SABIT SATIS FIYATI E 1100 X 2.32=2550 TL YAPAR.ARADA 200 LIK FARK COK NORMAL.EGER TAHMINI FIYAT DOGRU CIKARSA BENCE UYGUN FIYAT.

Yurtdışından getirtmeye kalksak 300-400 eur kargo parası olurmu ki. Eğer olursa korg bayii bence bu kargo masrafınıda üstüne koyar öyle satar. Yurtdışından alınanda garanti olmayacağı için herkez mecbur kaç para derlerse alacaktır. Türkiyeye gelene tr derler içine set yüklerler 200-300 eurda ordan koyarlar. Merak etmeyin herkez kapışır. Malesef bizim insanımız pahalıyı sever. Baksanıza korg ana. bayiiden hiç ses çıkmıyor. Pek hayra alamet olduğunu tahmin edemiyorum. Bende büyük bir hevesle bekliyordum almak için. Malesef biraz soğudum. Şuanda başka birşeyler düşünmeye başladım.

Arkadaşlar Şubat ayından önce bu org Türkiye ye gelmez. Geldiğini farz edelim 3000 TL civarı bir fiyat ile bu ÇİN üretimi aleti almaya ne kadar merak sardınız inanamıyorum :) PA-80 fiyatı inecek, 1500 TL olacak falan da filan diyenler kusuruma bakmasın ama gene hüsran olup üzüleceklerdir. Her ne olursa olsun PA-80 bir efsanedir. Bakın göreceksiniz PA-600 ler satışa sunulsun hemen 2. satış ayında 2. el piyasası başlayacaktır ve kusurlar belirtilmeyecek, ihtiyaç tan denecek, demedi demeyin, tabi ki bu benim şahsi fikrim. Saygılarımla,

arkadaşlar aleti biraz abarttıkmı ne yaptık :) pa600 den önce a2000 konuşuluyordu, pa600 mevzusu cıktı a2000 konularına cevap yazan bile kalmadı.. pa600 2500 den yüksek olursa bende almam kesinlikle.. a2000 in yanına 2.klavye olarak alacaktım bunu yan yana güzel ikili olurlar iki farklı saund süper giderdi, neyse artık bekleyip görecez

Arkadaşlar Şubat ayından önce bu org Türkiye ye gelmez. Geldiğini farz edelim 3000 TL civarı bir fiyat ile bu ÇİN üretimi aleti almaya ne kadar merak sardınız inanamıyorum :) PA-80 fiyatı inecek, 1500 TL olacak falan da filan diyenler kusuruma bakmasın ama gene hüsran olup üzüleceklerdir. Her ne olursa olsun PA-80 bir efsanedir. Bakın göreceksiniz PA-600 ler satışa sunulsun hemen 2. satış ayında 2. el piyasası başlayacaktır ve kusurlar belirtilmeyecek, ihtiyaç tan denecek, demedi demeyin, tabi ki bu benim şahsi fikrim. Saygılarımla,

hocam pa800,2x ve 3x çin üretimidir..ama çin malı değildir.bunları birbirine karıştırmamak lazım bence:)
artık tüm dünya devleri çindeki işçiliğin ucuzluğu nedeniyle orada üretim yapmaktadır..ayırca üretici firmalar anlaşmalı oldukları çindeki monta yerlerinde ce standartlarında yapmak zorundadır.çin üretimi demek,kötü mal demek değildir :)

uzman ustam ben bir pa600 kulanicisi olarak pa600 yüzün kalitesinden cok memnunum ve sizede katiliyorum
arkadaslar orgu görmeden kulanmadan dokunmadan büsürü yorum yaziyorlar ön yargili oluyorlarya ama fiyat avrupa fiyat olursa görün en cok pa600 e ... atan gidip kosup ilk olarak alacaktir

sasirdigim bide pa80 konusu arkadaslar hala türkiyede pa80 in fiyati pa600 kadar ise ozaman pa600 e 3500 tl fiyat bicerlerse hic sasmam
pa80 ler demoda oldu hurdasi cikti artik rekabet cogaldi bizim buralarda kimse yüzüne bile bakmiyor ben simdiye kadar hic bir dügün salonunda pa80 ile program yapan görmedim

biraz düsünceli olmak gerekir bu konularda pa80 e hala 1800 tl veren varsa ozaman öyle görünyorki pa600 ede 3500 tl veren olacaktir bu iste en karli bayiler cikacaktir benimde türkiyede bayim olsa bende aynisi ni yapardim bizde bayilere sinirleniyoruz

yazik

saygilarimla

Moderatör tarafında düzenlendi:

bende inat bu 2400 üzeinde bir kuruş dahi vermem çünkü ilk fiyat bu pa 800 alırım daha iii.