• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa600 1550 $ İlanı Utar Müzik

Cevap: Pa600 1550 $ İlanı Utar Müzik

yanlis hesaplamissin $1550 x 1.78=2760 TL YAPAR.BUTUN AVRUPA SABIT SATIS FIYATI E 1100 X 2.32=2550 TL YAPAR.ARADA 200 LIK FARK COK NORMAL.EGER TAHMINI FIYAT DOGRU CIKARSA BENCE UYGUN FIYAT.

ben hesaplamadım abi yukarda bi abi öle demiş alıntı yaptım doğrudur o zaman iyi olur özelliklere göre :D

Arkadaşlar Şubat ayından önce bu org Türkiye ye gelmez. Geldiğini farz edelim 3000 TL civarı bir fiyat ile bu ÇİN üretimi aleti almaya ne kadar merak sardınız inanamıyorum :) PA-80 fiyatı inecek, 1500 TL olacak falan da filan diyenler kusuruma bakmasın ama gene hüsran olup üzüleceklerdir. Her ne olursa olsun PA-80 bir efsanedir. Bakın göreceksiniz PA-600 ler satışa sunulsun hemen 2. satış ayında 2. el piyasası başlayacaktır ve kusurlar belirtilmeyecek, ihtiyaç tan denecek, demedi demeyin, tabi ki bu benim şahsi fikrim. Saygılarımla,

abi bence artık pa80 leri karıştırmayalım tamam düğüncü aleti ama pa600 ün özellikleriyle kıyaslama yapılmaz bile eğer 2500 civarı olursa fiyat iyi

2.500 TL ye pa 600 qt vermezler, avrupa piyasası tamamen farklı. bazı elektronik cihazların mükayese edilmesi yanıltıcı olabilir. pa 600 ün onbinlerce adet satılması firma tarafından (korg ithalatçısı) öngörülse bugün 1000 küsür eurolara ülkemizde satılabilir ama talep adetleri bu düşünceyi terse çevirir. kim neyi sattığını çok iyi biliyor. yamaha a 2000 trajedisi daha soğumadı orda neyin ne olduğu açıkça görüldü. bu cihaz 3000 ile 3500 arasında gelir gider bunun ne düşüğünden nede yukarısında olur. pa 800 uzay mekiğinin eksik parçasına monte olabilecek şahane bi cihaz, piyasa ikinci el olup temiz cihaz epey var bence buralardan yola devam edin. seti belirsiz, kullanım analizi olmayan, soketimi ısınır ekranımı kayar belli olmayan cihaza ilk anda sarılmayın.. yazık olmasın emeklerinize ve perelere..

Pa80 gibi 13 yıl once cıkmıs bir orgla pa600 ü nasıl kıyaslamalıyız arkadaşlar ?
Bana yardımcı olur musunuz bu konuda ? :)

Sanırım siz kaliteyi satış adedi olarak görüyorsunuz.
O zaman herkesin elinde ketron audya 5 yamaha tyros 4 yada korg pa3x olmalıydı.

Pa80 le kıyaslama yapılamaz ama 12 yıldır piyasası düşmeyen tek alet pa80 bugün gidin gazino ve düğün salonlarını gezin istanbulda kendi gözünüzle şahit olun

bende her yeni çıkan alete pa80 rakiptutanlara hayranım. ya bırakın şu pa80 muhalefetini Allah aşkına.bu alet 10küsür yıldır bu memleketin her tarafında müzisyene ekmek, iş sahibinede kalite sunmuştur ve bu daha uzun yıllar böyle devam edecek. gerçekten emektar ve efsane olmuş bir klavyedir. artık nesil değişti usb li, renklive dokunmatik ekranlı, 96mb dahili hafızalı vs.. özelliklere sahip gencecik bir aleti bu yorgun kralın karşısına dikip durmayın. bırakın çıksın pa600 bakalım alanlar kullananlar ne diyecek? hemen ikinci el fiyatları düşer polemiğine girmeyelim. a2000 çıkarkende böyle safsatalarla bidünya kafa doldurdular neoldu? düşen a2000in kendi ikinciel piyasası oldu :)

tabi ya ama pa80 bana teneke gibi geliyo düğünlerde duyunca artık bi çıksın şu pa600 alan alır almayan almaz :D

arkadaşlar çok basit bir sistem sunacam sizlere şu alet avrupa fiatınden yüksek geldi diyelim bu orgu kim alacak biz müzisyenler almayın bakalım orgu kime satacaklar ellerinde patlayacak sabırsız olmayın arkadaşlar sabredin direnin mecburen fiatı aşağıya çekecekler greve devam

abi sen almamıcan ben almıcam farzet yine alan olcak bak bi çıksın

abi sen almamıcan ben almıcam farzet yine alan olcak bak bi çıksın[/QUOT

o zaman şöyle bişey olabilir , bu site dandik sıradan bir site değil, Türkiye piyanistlerini bir arada tutan çok güçlü bir oluşum. bu cihazın Türkiye distrübitörü ve diğer tüm org firmaları bu oluşuma büyük saygı gösteriyordur muhakkak ve bu birliğe emeği olan tüm üyelerinde bundan avantajı olabilir. bu cihazı alacak arkadaşlar bu site üzerinden toplu alışveriş yaparlarsa ucuza alırlar, kendi başına giden kazıklansın, bırakın sürüden ayrılanı kurt kapsın...
bu sadece bir fikir yönetici arkadaşlar uygun görürse bu tarz bir çalışma yapabilirler.

bir hikaye vardı tam hatırlamıyorum ama genel olarak bir kadın araba almak istiyor galeriye gidiyor aracın fiyati misal 30.000 tl, kadın 25.000 olmazmı diyor,galerici olmaz diyor, kadında peki 30 adet alsam diyor, galerici olur diyor, kadında internetten 25.000'e x model almak isteyen varmı diye yazıyor ve 30 kişi toplanıp 25.000'e alıyorlar. :)