• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa600 1550 $ İlanı Utar Müzik

Cevap: Pa600 1550 $ İlanı Utar Müzik

Arkadaşlar tüm samimiyetimle söylüyorum işte ben sizin böyle birbirinizi incitmeden, rencide etmeden ve de kırmadan tatlı eleştirilerinize hayranım. Yukarıda ben de nacizane fikrimi içimden geçtiğince yazdım ve sizlerde kendinizce benim yazdıklarıma tatlı tepkilerinizi belirttiniz veya benimsediniz. İşte olması gereken de budur. Bu aramızdaki dostluğu, Müzisyen ve Sanatçı ruhunu pekiştirir ve birbirimize daha da kaynaşmamızı sağlar. Herkese sonsuz teşekkürlerimle,

tabi abi burda birbirimizi kırmanın ne alemi var ne güzel konuyu tartışıyoruz herkes kendi düşüncesini söylüyor dediğin gibi herkez bizim gibi olsa keşke :D

Arkadaşlar tüm samimiyetimle söylüyorum işte ben sizin böyle birbirinizi incitmeden, rencide etmeden ve de kırmadan tatlı eleştirilerinize hayranım. Yukarıda ben de nacizane fikrimi içimden geçtiğince yazdım ve sizlerde kendinizce benim yazdıklarıma tatlı tepkilerinizi belirttiniz veya benimsediniz. İşte olması gereken de budur. Bu aramızdaki dostluğu, Müzisyen ve Sanatçı ruhunu pekiştirir ve birbirimize daha da kaynaşmamızı sağlar. Herkese sonsuz teşekkürlerimle,[/QU

kesinlikle katılıyorum. dozunu ayarlayınca fikir tartışmak keyifli bir hal alıyor. sonuçta meslekdaşız abi kardeşiz. birbirimizi dinleyip doğruya doğru, yanlışada yanlış demeyi bilmek lazım..
konu hakkında son söz olarak: bizim insanımız doğmamış bebeğe don dikmeye bayılır diyorum :D daha pa600 gelmeden mukayeseler aldı yürüdü.. gelsin bakalım göreceğiz fiyatınıda farkınıda. saygılarımla.

Seco_35 kardeşim, 2x, 3x fabrika çıkışı senin deyiminle "teneke pa80" gibi zaten, iyi bir setle son kıvamına geliyor. Bende pa60 var, ritimleri düzenleye düzenleye öyle bomba yaptım ki tadından yenmez ama sample bulmada sorun var. Uygun olursa 600'ü bende almayı düşünüyorum, üzerine 60'ımın ritimlerini çaktım mı on numara olacak, sample da yükledim mi tamam. Lakin piyasa üstünde olursa A2000'e doğru kaymayı düşünüyorum, emo'yu bayide denedik baya iyiydi. Bana kalsa 3x'e de Tyros'a da o paralar değmez, adamlar bizden ürettikleri teknoloji için fahiş para alıyor, yoksa bir org için kullanılan malzemeler 500$-600$ bile etmez.

doğrdur abi pa500 ünde işlenmemeş hale beş para etmez bende adam etmiştim :D