• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa600 1550 $ İlanı Utar Müzik

Cevap: Pa600 1550 $ İlanı Utar Müzik

haha öle bişey olur mu abi bana sorarsan olmaz benim 3500 nakitim var 2500-2700 gibi olursa fiyat alabilirm ama önce denicem tabi yoksa pa800 alıcam bakıcam keyfime :D

2.500 TL ye pa 600 qt vermezler, avrupa piyasası tamamen farklı. bazı elektronik cihazların mükayese edilmesi yanıltıcı olabilir. pa 600 ün onbinlerce adet satılması firma tarafından (korg ithalatçısı) öngörülse bugün 1000 küsür eurolara ülkemizde satılabilir ama talep adetleri bu düşünceyi terse çevirir. kim neyi sattığını çok iyi biliyor. yamaha a 2000 trajedisi daha soğumadı orda neyin ne olduğu açıkça görüldü. bu cihaz 3000 ile 3500 arasında gelir gider bunun ne düşüğünden nede yukarısında olur. pa 800 uzay mekiğinin eksik parçasına monte olabilecek şahane bi cihaz, piyasa ikinci el olup temiz cihaz epey var bence buralardan yola devam edin. seti belirsiz, kullanım analizi olmayan, soketimi ısınır ekranımı kayar belli olmayan cihaza ilk anda sarılmayın.. yazık olmasın emeklerinize ve perelere..

ekli kırmızı yazıda belirtilen satış adediyle kalitenin analizi değil anlatılmak istenen kısa vadede "talep adet'i ile satış fiyatının ters orantıda olmasıdır." yani ne kadar çok talep o kadar sabit yada indirimli üründür.

valla abi artık çıksında bakcaz bakalım

bence uzatmaya gerek yok fiyat belli işte utar müzik çoktan haberini almış max 2800 lira herkez pereleri hazırlasın belki daha ucuz olurdu şu cüneyt ertaca set parası kazandırma hikayesi olmasaydı sete mete gerek yok adamlar bunu bildikleri için set parasınıda kitlemeye çalışıyorlar benim aslında hevesim kaçtı yarın benim ketronun yanına bir gw8 alacağım.

Arkadaşlar ben hobi amaçlı kullanıyorum, ama bir çok piyanist arkadaşım var ve keyifle düğünlerine izlemeye gidiyorum. Düğün bitti düğün sahibi parasını vaktinde vermez, bahşişler zaten çok iç açıcı değil falan yani kısacası piyanist kazanmak için çok emek harcıyor, zaten %90'da pa 800 yada pa 80 almış devam ediyor ve herkez aletinden memnun. Diğer ülke piyasalarından yüksek olursa da almassınız/almam da mecburen fiyatı düşürürler yada satılmaz. Çok yakın arkadaşım 3x aldı ve o set bu set derken birde 1000 TL den fazla set parası ödedi, yani önce bir gözlemleyin, sorunsuz ve fiyatı uygun olursa alırsınız, yeni bir rakip çıkartırlar karşısına a2000 gibi hüsrana uğramayın. Sonuçta sıfır pa800 hala satılıyor, benzer özellikleri olan aleti daha uygun satıyorsa pa 800'ü satabilir mi sizce, niye hala sıfır pa 800 üretimine devam ediyor, mukayese etmesi sizden. Aletinizden memnunsanız bence hiç dokunmayın.

bende evde kullanıcağımdan sorun yok düğünde başka orgla gidiyoz hayılrısıyla çıksın bakalım abi

tabi ya ama pa80 bana teneke gibi geliyo düğünlerde duyunca artık bi çıksın şu pa600 alan alır almayan almaz :D

güzel kardeşim sana teneke gibi gelen pa80 değil roman ritimleri. sizin oralarda bu ritimler geçiyo yaptığın demolardan piyasa tarzı anlaşılıyor. hayatında kaç defa pa80le bir soliste slow, arabesk, türkü, sanatmüziği çaldında aletin performansına teneke diyosun? o roman ritimleri senin pa500dede tenekeydi, pa800dede aynı. birsürü darbuka davul soloları takara tukara... tabiki teneke olacak :)

bana öyle geliyo abi 2x kullanınca düğünlerde artık :D

bana öyle geliyo abi 2x kullanınca düğünlerde artık :D

doğanın kanunu bu. ''deveden büyük fil var ama 2000tl lik bir aletle 5000tl lik bir aletin arasında hem teknoloji hem kalite hemde 3000tl gibi farklar olması normaldir :D

tabii fark olacak abi :D