• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

PA600 için ücretli USB öneriniz var mı?

levent1968

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg PA 600
Selamlar herkese.. PA600 için ücretli USB'ler konusunda kısa bir araştırma yaptım. Fiyatları EMO USB 2 (700 TL), CE Volki (500 TL) ve Doruk USB (450 TL) civarında.

Bu USB'lerden kullanan varsa, hangisini tercih etmem gerektiği konusunda yardımcı olabilecek var mı? Saygılar....

Cevap: PA600 için ücretli USB öneriniz var mı?

bence zmm set var onu al

Tabiiki baju usb star set

Doruk'tan gerisi masal

herkes kendi zevkini yazmış o yüzden ben hiçbirini tavsiye etmiyorum :D git hangisini merak ediyorsan dinle dene sana hangisi uyarsa al :)

Düğünde dernekte hangi setin kullanıldığı hiç farketmez paralı almaya gerek yok.Ev kullanıcıları daha çok kaliteye önem veriyor.Bence hiç bir set sitelerine koydukları demolarla anlaşılmaz.Üstad çalmış standart seslerlede çalsa zaten kulağa hoş geliyor.Paralı setlerin hangisinin iyi olduğu veya kişiye göre hangisinden memnun kalınacağı değişken ve tam bir muamma.

dene al ne alıyorsan en iyisi

Moderatör tarafında düzenlendi:

Buyur ustad,parayla bulamiyacagin settir,gule gule kullan....

baju usb set , Ayhan Topçu abi 'den temin edilebilir. Gayet başarılı ve devamlı güncelleme (ücretsiz) imkanına sahip. Şuan ilk aklıma gelen o olur. Ayrıca Ayhan abi çok kıymetli bir abimiz, elinden ne geliyorsa yardım etmekten kaçınmaz..

Setinizi paylaştığınız için çok teşekkürler...