• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

PA600 için ücretli USB öneriniz var mı?

Cevap: PA600 için ücretli USB öneriniz var mı?

Çok değerli barış kardeşim size kardeşim diyesim geldi çünki böyle bir güzelliği ancak kardeş kardeşe yapar dı o negüzel settir bu ne güzel ses ayarları müziklere göre sesler ben orgu yeni aldım yüklemediğim set kalmadı sanırım bu son oldu set çok güzel başkası olsaydı parayla satardı görende sizi korg firmasında çalışıyor zanneder orga hakimsiniz belli Size ancak müteşekkirim demek kalıyor sağolun Allah işinizi gücünüzü rast getirsin evde hobi amaçlı aldım orgu mest oldum setiniz sayesinde...

Çok değerli barış kardeşim size kardeşim diyesim geldi çünki böyle bir güzelliği ancak kardeş kardeşe yapar dı o negüzel settir bu ne güzel ses ayarları müziklere göre sesler ben orgu yeni aldım yüklemediğim set kalmadı sanırım bu son oldu set çok güzel başkası olsaydı parayla satardı görende sizi korg firmasında çalışıyor zanneder orga hakimsiniz belli Size ancak müteşekkirim demek kalıyor sağolun Allah işinizi gücünüzü rast getirsin evde hobi amaçlı aldım orgu mest oldum setiniz sayesinde...

Amin,Estafurullah,gule gule kullanin,kendimce yaptim iste birseyler.Yanliz bir hatirlatma baris yaylilari -1 transpoze yaparsaniz daha super olur+eko ayarlari tesisata goredir onuda degistirebilirsiniz.

set bence kusursuz yanlış anlama beni lütfen halaylar da çok güzel avrupai olmuş biraz bizim düğünlerdekine benzemiyor ama yurt dışında mükemmel gider sağolasın.

ben cihazı yeni aldım 2. el temiz bir alet ama cihazı cihaz yapan set miş onu anladım ham halde hiç bir şeye benzemiyor bu cihaz hakkında daha öğrenmem gereken bir sürü şey var fakat bu forumda korg kullanan arkadaşlar sanıyorum cihaza çok yatkın basit sorulara cevap alamadım bk 5 im vardı bu orgun takipcileri daha çok yardımseverdi sanırım .

Bu set gerçekten güzel... ancak orga yükleyince padler içerisindeki 'ha hey' ve 'zılgıt' gibi insan seslerinin çalışmadığını fark ettim.. siz bu padlerı kullanabiliyor musunuz? Bu sorunu çözmek için bir öneriniz var mı? Saygılar...

Bu set gerçekten güzel... ancak orga yükleyince padler içerisindeki 'ha hey' ve 'zılgıt' gibi insan seslerinin çalışmadığını fark ettim.. siz bu padlerı kullanabiliyor musunuz? Bu sorunu çözmek için bir öneriniz var mı? Saygılar...

Padlarda insan sesleri yok zaten onun icin,settte biraz kucultme yapip insan sesleri olan padlari tekrar yukleyip,istediginiz ritimlere atabilirsiniz......

Setinizdeki Pad1, Pad2,... Pad4 kısmında, ritimler için pad sesi tanımlanmamış. Ama setin PAD kısmında yüklü olan USER padleri mevcut.. bu padleri ve kendi setimdeki pad seslerini kullanmak istedim ama 'ha hey hey' benzeri insan sesleri çalışmıyor... Setinizdeki o pad sesleriyle ilgili yüklenmesi gereken ek dosyalar olabilir... Cevabınız için teşekkürler...

Buyur ustad,parayla bulamiyacagin settir,gule gule kullan....

paylaşım için teşekkürler bende dün korg pa600 qt sahibi oldum ilk defa korg kullanacağım inşallah set konusunda kafam çok karışık forumdan yaklaşık 8-10 adet set indirdim ama örnek verirsek sizin setiniz zipten çıkınca 103 mb başka bir set 109 mb vs malum pa600 ün hafızası 96 mb olduğu için 96 mb den büyük set yüklemeyin diyorlar bu konuda yardımcı olurmusunuz.
Bir de ben 8-10 adet setlerden kendim içlerinden istediğim ritim ses vs gibi şeyleri alıp kendime özel seti nasıl yaparım

paylaşım için teşekkürler bende dün korg pa600 qt sahibi oldum ilk defa korg kullanacağım inşallah set konusunda kafam çok karışık forumdan yaklaşık 8-10 adet set indirdim ama örnek verirsek sizin setiniz zipten çıkınca 103 mb başka bir set 109 mb vs malum pa600 ün hafızası 96 mb olduğu için 96 mb den büyük set yüklemeyin diyorlar bu konuda yardımcı olurmusunuz.
Bir de ben 8-10 adet setlerden kendim içlerinden istediğim ritim ses vs gibi şeyleri alıp kendime özel seti nasıl yaparım

hayirli olsun,dogru secim yapmissin pa600 alarak,set konusunda hic sikinti olmaz korkmadan yukleyin,pa600 lerde ram yanma olayi yoktur.kendi setini yapma olayi ise teknik Bilgi ve buyuk emek ister..yani yazarak anlatmak zor,ama you tube da mirobay hocanin yaptigi videolar var,onlari seyredip uygulabilirsin....

teşekkür ederim ;)