• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa900 kullanıp beyenmeyenler buraya

Cevap: Pa900 kullanıp beyenmeyenler buraya

bu yazdıklarımdan piyanist arkadaşım üzerine bişey alınma yamahadan 1500 tl zarar eden birinin alamaları bunlar.benim başıma geldi başkasının başına gelmesin diye yazdım.yoksa bende 4000 tl ye mal olan bi aleti 2500tl ye satın alsam bende belkide överdim aleti.gerçi övülecekde bişey bulamazdım ama olsun.lafın kısası yeni alet alacak arkadaşlar sakın yamaha klavyeleri sıfır almayın.bırakın benim gibi birileri alsın sonra siz onlardan yarı fiyatına ikinci el alırsınız.alırkende naz yapmayı unutmayın.2500 e aleti satmak istedim ikiside inceledi naz yaptı.yok sonsesde kronik sorunu olan ekranın sağmı solmu bi yeri ısınıyormuş(harbidende ısınıyor kronik sorun)yok efendim çok basitmiş.neyse lafı uzatmayayım çokda anlamak isteyen anlamıştır beni.
Senin adına üzgünüm zarar ettiğin için ama kendi adıma mutluyum çünkü sıfır aleti emo ile beraber 2900 tl ye aldığım için.Ama çok beğenerek kullanıyorum o ara pa600 ün çıkmasına 15 gün vardı alacaktım ama daha önce pa55tr almıştım sıfır kazıklanmıştım korg tarafından onuda düşünerek a2000 aldım iyikide pa600 almamışım:D

Senin adına üzgünüm zarar ettiğin için ama kendi adıma mutluyum çünkü sıfır aleti emo ile beraber 2900 tl ye aldığım için.Ama çok beğenerek kullanıyorum o ara pa600 ün çıkmasına 15 gün vardı alacaktım ama daha önce pa55tr almıştım sıfır kazıklanmıştım korg tarafından onuda düşünerek a2000 aldım iyikide pa600 almamışım:D

ümit abi face ekle özelden attım link

BENDE BİR ŞEY ÖĞRENMEK İSTİYORUM ORJİal banklarda boş style yerleri var bu boş empty yazan yerlere nasıl style koyabilirim? birde PA 80 DE USERE ATIYORDUK (MESELA DO DAN ÇALIYORDUK AMA Mİ YE AYARLI)BUNDA SONG BOOK VAR ORAYA BÖYLE BİR ŞEY YAPABİLİYORMUYUZ,YAPILIYORSA NASIL? TEŞEKKÜRLER

bende PA900 KULLANICISIYIM. HİÇ BİR DEZAVANTAJ GÖRMEDİM. İSTENİLEN TÜM AYARLAR YAPILDIĞINDA ALT SÜPER. KİM NE DERSE DESİN..

Cihazın sorunu yok bi sezon geçsin üstünden çalışmalar yapılsın setler paylaşılsın bomba olur cihaz .....

Pa 900kitleriyle set ne zaman yapılacak bilgisi olan var mı

bence pa600 ve pa900 tamamen gereksiz aletlerdi. pa3x (61 tuş) zaten pa800 ün yerine geçen model olacak kısa zamanla. pa500tr zaten orta/düşük model olarak çıkmıştı ve amacına ulaştı. ancak pa600 ve 900 ün hiçbir anlamı yok. kendi kendilerini öldürmeye başladılar bu saçma stratejiler ile. daha pa3x ve pa500 yeterince satmadan alternatif aletleri kim ne için alacak? dediğim gibi zaten pa3x 61, pa800 ün yerine çoktan geçti. pa900 şuan boşta, ve kalitesi & görünümü sayesinde iyice yerin dibinde. eğer alabiliyorsanız pa3x veya pa800 almaya çalışın, bu iki gereksiz ve amaçsız aleti de görmezden gelin. alternatif aletlerde her zaman bir hile bir strateji mevcuttur..

bence güzel bir alet

Herkese selamlar olsun. Ben 1 aydır pa900 kullanıyordum. Daha önceden pa600 kullandım her ikisindende memnum kaldım. Ustelik 600'ün setini 900'de kullanıyorum. Ince ayarları yapıp pad'lerden istenilen süslemeler yapıldığında tadından geçilmiyor. Pa900 şuan resmen yardırıyor, birazde kişisel yetenk oldumu vallahi süper. şikayetlerin tamamı aleti tanımamaktan geçiyor.tanıtım videolasını izlesinler./ huseyın babacan çorlu-tekirdağ

Herkese selamlar olsun. Ben 1 aydır pa900 kullanıyordum. Daha önceden pa600 kullandım her ikisindende memnum kaldım. Ustelik 600'ün setini 900'de kullanıyorum. Ince ayarları yapıp pad'lerden istenilen süslemeler yapıldığında tadından geçilmiyor. Pa900 şuan resmen yardırıyor, birazde kişisel yetenk oldumu vallahi süper. şikayetlerin tamamı aleti tanımamaktan geçiyor.tanıtım videolasını izlesinler./ huseyın babacan çorlu-tekirdağ

dediklerine katılıyorum 2 yıl kadar pa500 de kaldım normalde 2yılda bir alet değiştiririm 800 e çok heves etmiştim ama inceledim ve 500 satıp 800 almaktan vaz geçtim ritim ler güzel seslerde güzel kendi ram hafızada zaten orjinal samle saundlar var mp3 okumuyor zaten 800de mp3 okumuyor sonradan board taktırıyon neyse 600 ü gördüm aldım güzel bir alet gibi geldi ama daha kullanmadan 1 ay sonra pichbent kablosu kopunca canım sıkıldı birde alet gerçekten görüntü kötüydü çocuk oyuncağı gibi ama aletten ses çıkıyordugörüntüye aldanmamak lazım ben hiçbir aletin kasasının kalitesine bakıp yorum yapmam sonuçta hepsi plastik aslında pa600 ün kasası 800 den fazla sağlam nedenmi adamlar çizilmez renk atmaz kasa yapmışlar 600de sadece estetik bir görüntü yok idi o yüzden birde pichbend kablosunun kopmasından hiç ısınamadım o alete şu an 900 kullanıyorum bence hiç bir eksiği yok fazlası var kimine göre eksiği vardır saygı duyarım ve ben bu olayı (SON MODEL ARABANIZ VAR HEMİDE KOLTUK ISITMALI ACABA BU ÖZELLİĞİNİ KAÇ KİŞİ KULLANIYOR) boşverin bütün orgları alın deneyin içinizde heves kalmasın