• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Piranha Acoustica S Type Tuş Sorunu...

Cevap: Kardeşlerim Lütfen 5 dk Çok Değil,Sadece Bi Okuyun Lütfen

Klavyede Sustain Tuşu Var Ona Bas ;)
Umut Açıkgözde Şu Anda Asker :p

biliyoruz umut abim benim tadığım

biliyoruz umut abim benim tadığım

Vay Be Ciddenmi Eminim Görsen Tanımazsın Bile....Senin Yaşın Kaç Başın Kaç Yazı Sitiline Bak..

Moderatör tarafında düzenlendi:

bak azımı bozdurma çekilmiş fotograflarımı gösterirsem töbe töbe..

görmek isterim eklesene ali.

bende merak ettim açıkcası

Kardesim , tuslar takili kalmasi fabrikasyon hata olabilir....

belki alakasız olacak ama kardeşim bence sen org seçimini yanlış yapmışsın yerinde olsam piranha ya para vereceğime biraz daha dişimi sıkıp en azından bi yamaha a300 tr falan alırdım çünkü komalı ve türk ritim setli bi orgla senin bahsettiğin orglar çok farklı...bende yeni başladığımda jwin aldım hiçbişey yapamadım ama roland e 86 aldım 3-4 ay içinde söktüm...yinede araştır eğer varsa sorununun bi çaresi o şekilde devam et hayırlı uğurlu olsun başarılar dilerim tek tavsiyem asla vazgeçmemendir...saygılar

37 kısı cevap yazmıs dılnın dondugunce hala yanıt bulamadıysan sen o orgu degıstır hem oyuncak org alıyorsun sonra profesyonel yardım ıstıyorsun cevabını bulduysan konuyu kapattır bulamadıysan ....demekkı cozum yok sevgıyle kal.... bu arada sıte yonetıcılerının dıkkatıne bu tur konuları ınceleyıpte onay versenız bence daha ıyı olur baslıga bakınca cok onemlıymıs gıbı gelıyor okuyunca ? ..

37 kısı cevap yazmıs dılnın dondugunce hala yanıt bulamadıysan sen o orgu degıstır hem oyuncak org alıyorsun sonra profesyonel yardım ıstıyorsun cevabını bulduysan konuyu kapattır bulamadıysan ....demekkı cozum yok sevgıyle kal.... bu arada sıte yonetıcılerının dıkkatıne bu tur konuları ınceleyıpte onay versenız bence daha ıyı olur baslıga bakınca cok onemlıymıs gıbı gelıyor okuyunca ? ..

Sıkıntı yok konu takıp edılıyor...