• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Piranha Acoustica T Type Da çalışan midiler arıyorum

• Konbuyu başlatan baso123
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 35
  • Görülen : 11K
Cevap: Piranha Acoustica T Type Da çalışan midiler arıyorum

kitapçığında okuduğumda midi in ve out olduğu,bilgisayardan orga bişeyler atılabileceği yazıyordu hatırladığım kadarıyla ama sen öyle deyince şüpheye düştüm.akşam tekrar okuyup tam metnini yazacam sana kitapçığındaki.miskettir hüdaydadır bunları her orgla çalabilirsin.dünyanın en iyi müzisyenlerinden amza bile sahneye casionun dandik bir orguyla çıkarken.bunda türkçe ritm yok ama ben aklıma gelen tüm şarkıları (zeybek) dahil içeriğindeki ritmleri yavaşlatıp hızlandırarak çaldım kimse çalmadın veya uymamış diyemez sahneye çıkmayacaksan.bi ara orkestrada çalıştığımda korg i 30 kullandım.benim bir huyum var kim bir oyun havası ritmi kullansa ben tam tersi batı ritmini oyun havasına göre uyarlayıp bundan keyif alıyordum.sıradanlık sıkıcı geldiği için.sana tavsiyem 180 tl ye bu org alınabilir.ama 8 tane türkçe ritm için 385 tl (hepsiburadada) medeliye vereceksen üstüne 70 tl verip 450 tl ye a300 tr 2. el temiz alabilirsin.dediğim gibi 400 tl varsa elinde git yamahayı al bu ikisini de alma.ama 200 tl varsa bunu al sıkılmazsın.ses ve ritmleri otomatik akorları,pianosu gayet iyi.ama yamaha her zaman başkadır.

Kararım :) Piranhayı Alıyorum :p ...Kullanım Klavuzunu Piranhadan İstedim Ve Yolladılar..
Midi Atılmıyor Buna..(Yani Ek Bir HAfızası Yok) Ama Bir Ara-Program Sayesinde Midi Çıkışını Buna Kullanabiliyorsunuz :) Yani PCde Programda Bağlanan Midi Klavyede Çıkıyor..
Benim Gayet İşime Yarayacak..
Seslerinede Baktım Benim İçin Zaten Grup Yaylı Ve Lead Sesler Yeterli Gİbi..
Elektroyu Falan PCde Çalarken Verebilecem....
Bende Bu Hafta İçinde Bu Cihazı Alacam ..Burada Paylaşımlarımızı Sürdürürüz..Ben Elektronik Teknikeriyim Bazı Programlama Dillerini Biliyorum Bakalım USB Den Cihazın Seslerine Ulaşabilirsem Belki Ses Atma Ritm Vs Yapabilirim..Biraz Uğraşacam..

tamam dostum.burdan devamlı bilgi akışı sağlayalım.inşallah bu orgu alan herkes buraya doluşurda bu orga ait ritmler,sesler,midiler paylaşılır.dostum kabloyu taktığımızda fl stüdyoda ne gibi bi değişim olacakki bağlantı kurulduğunu anlayacağız?bi yerinde ışıkmı yanacak?bir de illaki pc 'de ses kartı olması gerekiyormu dersin?

kaptan aldınmı orgu?

Merhaba..
Bugün İnşallah Kredi Kartımda Bir Sıkıntı Olmazsa Siparişi Veriyorum :)

hayırlı olsun kardeşim şimdiden.güle güle kullan.valla eve gitmeyi iple çekiyorum.dün akşam nihayet standını da kurdum.sehpanın üstünde idare ediyordum:)şimdi gayet şık oldu.kambersiz düğün olmuyor had sende katıl aramıza artık :)

Saolasın Abi :) Siparişi Verdim Ne Zamana Gelir Bilemeyecem..Malum HepsiBurada Pek Hızlı Çalışmıyor Stokta Olmayan Ürünler İçin..

çok iyi fiyata geldi geldi valla.daha 15-20 gün önce 300 Tl idi bu org.kapış kapış gitti.ama alanlar yorum yazamıyor.ilk yorumun ''bu alet nasıl alan varmı diyosun'' mesela hepsiburadanın bi adeti var.2. kez yorum yazamıyorsun.cihazı kullandın mesela yorum yazacan ''daha önce yazmıştınız ''deyip şutluyor adamı kimse yönlendiremiyor birbirini.bunun hakkında bi şikayet yazdım siteye dün.benim cihaz hemen gelmişti.seninki de gelir.haberleşiriz daha kardeşim.

bende piranha acoustica t type kullanıyorum.Gayet güzel bir ürün hiç bir sıkıntısı yok 2 ay oldu alalı.Tuşları biraz sert.Benim için avantaj bu çünkü ben bu orgtan sonra elektronik piyano ya geçeceğim.Sesi çok kuvvetli bangır bangır bağırıyor :D ekranı çok güzel ,kullanışlı.Arkada büyük kulaklık jakı girişi var , sustain bağlanabiliyor , bide usb girişi var (yazıcı girişi şeklinde) .

arkadaşlar sizin bu yazdıklarınızdan sonra bende bu org tan aldım . ama daha tam olarak üzerinde duramadım. kullanıpta bir şeyler öğrendiyseniz lütfen biraz açıklama yaparmısınız mesela bilgisayara nasıl bağlanıyor midi nasıl çalışıyor. türkçe ritim varmı veya nasıl çalınabilir vs gibi. şimdiden teşekkürler