• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Piranha Acoustica T Type Da çalışan midiler arıyorum

• Konbuyu başlatan baso123
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 35
  • Görülen : 11K
Cevap: Piranha Acoustica T Type

unuturmuyum hocam hiç aşkolsun :) midi olayına hiç girmedim daha önce dostum.FL programı ile midi birlikte ne işe yarıyor azcık anlatsana biraz az biraz kültürlenem:)

Cevap: Piranha Acoustica T Type Da çalışan midiler arıyorum

hani arkadaşlar cevap yokmu.şu cihazı bir tane kullanan arkadaşım yokmu?

Gelmedimi Hocam Cihaz Hala Bekliyorum :) FL Studio Kullanmadıysanız Öyle Anlatmayla Zor Anlaşılacak Birşey Videolu Dersleri Var Onları Kullanın ..Sonra Kendi Kendine Karıştıra Karıştıra Öğrenebilrisinzi..

bugün saat 18 civarı kargo teslim edecek nasip olursa.umarım hayal kırıklığı yaşamam.piano piano çalmayı sevdiğimden yamahamın piano tınısı çok iyi idi.inşallah bunda cızırtı mızırtı yoktur.akşama denerim bi sana yazarım dostum.dostum biliyosun bu cihaz usb ' li.usb girişi olması demek bu cihaza ritm veya ses atılabilir anlamına geliyormu?

Vallahi O Konuda Bir Fikrim Yok..Bu Cihaza Uygun Ses Ritmler Varmıki Ben Hiç Görmedim Forumlarda :S USB Si Midi Out İçinde Olabilir..

dostum klavye bugün geldi.baya devasa bişey.paket içeriği de süper.ayakları kutu içinde geliyor.adaptör geliyor.paketlemesi güzel.baya büyük bir org.eski orgum yavru gibi kaldı yanında.kitapçığından okuduğum kadarıyla midi in ve midi out mevcut.sesi iyi.tuşları hassas .basım şiddetine göre cevap veriyor.gece geç geldiği için (yatmaya yakın) kargodan tam anlamıyla inceleme fırsatı bulamadım ama ben beğendim aleti.batı müziğini seven biri olarak beni baya tatmin eder.2 adet demo şarkı 100 adette örnek şarkı var ritmlerinden ayrı olarak.pek bilindik şarkı yok yalnız bunların içinde.yamahanın 413 müydü tam hatırlamıyorum ama o orgun tanıtımındaki şarkılar daha tanıdık şarkılardı sanki.en ucuz ayaklığın 50 tl (hepsiburada) olduğunu düşünürsek 170 tl ' ye bu cihazı almış oluyoruz.bence fazlasını eder.bu org için kötüleyeceğim bişey yok ama 400 tl'den fazlan varsa yamaha almalısın.bu fiyata da bu alet süper bence.sen bilirsin genede.kullandıkça yazarım dostum.

Tamamdır Hocam..PCYe Bağlayıp USBDen Midi Atılıyormu Onlarıda Yazarsanız Sevinirim :) Vallahi Karamsar Kaldım Medeli Mc-120 Mi Alsam Yoksa Bunumu.. :S Ses Çıkışı Önemli Değil Anfiyle Kullanacam Zaten..

Hocam Size Zahmet Olmazsa Resimlerini Koyabilirmisniz..Üstten Tuş Bölümlerini Ekranını Falan Ayrıntılı Olarak Görmek İstiyorum...Aklıma Girdiniz :)Bende Almayı Düşünüyorum :p

meraba dostum sende benim gibi heveslisin benim almadan önceki halim gibi:)valla dün akşam da çaldım baya ritmleri,sesleri ve piano sesi,strings bence harika.türkçe isimde ritm yok ama içindeki ritmlerle çoğu şarkımız çalınabiliyor.dümdüm teke tek yok tabiki:) medeli de bildiğim kadarıyla türkçe ritmler var 10 kadar.ama ben yakından incelediğimde direk almamaya karar verdim medeliyi beni tatmin etmedi ama belki seni eder.hangisini alırsan al ikisini de incelemeden alma.belki diğeri daha hoşuna gider.midi nasıl atılır bilmediğim için dün eve gitmeden nette biraz araştırdım.ben usb giriş dediği için direk flash belleki takıyosun yüklüyosun gibi tahmin etmiştim.yaptığım araştırmada bilgisayarla printer(yazıcı) arasındaki bağlantı kablosunun kullanabileceğini okudum.şimdi bende yanıma aldım iş yerimdeki kabloyu evde kullanacam.şimdi benim de senden öğrenmek istediğim söz gelimi bağlantıyı yaptım.neye dikkat etmeliyim takmadan önce ve taktıktan sonra midiyi nasıl atacağım orga?cihazı bozmak istemiyorum.(genel midi başlığı altında midiler indirdim şarkılar sanırım bunlar mesela tarkandan şıkıdım yazıyor.ama bu şarkının tümümü,bir kısmımı, sadece ritmimi yoksa kullanılan seslerimi bilmiyorum) yardımlaşalım burdan.resimlerini akşam çeker ilk fırsatta koyarım buraya.

Aslında Haklısınız Medelinin Sıfırı 330-340 Lira Civarı O Paraya 100 Daha Ekleyip 2.El Yamaha A300 TR Alınır...
En İyisi Sizin Gibi Piranha Yı Alayım Üzerimden Acemiliği Atayım.. Sonra İlerde Bişeyler Düşünürüz..
Hocam USB Konusunda Çok Eminim Sadece Midi Çıkışı İçin Kullanılıyor..Yoksa Ona Midi Faln Atılmaz Kanımca..
Birde Üstündeki Ritmlerle Misket Olsun Fidayda Olsun Kısacası Oyun Havaları Çalınabilirmi ?