• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Piranha Acoustica T type Detaylı Fotoğraflar

Cevap: Piranha Acoustica T type Detaylı Fotoğraflar

slm arkadaşlar. bu orgu sipariş ettim. şu adna firmadan bekleniyor durumda. bu forma da ik defa girdim pek faydalı bilgiler vermişsiniz. teşekkürler. bu alet geldiğinde ne o dediğiniz programlar nedir ne yapmalıyım. bilgisayara nasıl bağlanacak bu programları nereden indireceğim midileri nereden bulacağım açıkçası 0 dan başlayan birisi olarak adan zye kadar beni bilgilendirebilirmisiniz. teşekkürler.

selamlar arkadaşlar herkes meşgul herhalde boş olduğunuz bir zamanda lütfen cevap yazınız. teşekkürler

bu klavyenin sıfır fiyatı nedr?

hepsi buradadan aldım sephası felan 246 tl artı kargoso

selam arkadaşlar bu aletten elinde olan ve fl studıoya nasıl bağlandığının açıklamasını felan yapabilecek arkadaş varmı lütfen yardımlarınızı bekliyorum. bilgisayara bağladım evet bilgisayar orgu tanıdı ama sonra midiler nasıl atılır ve nasıl orgtan ses çıkar türk ritimleri felan nasıl atılır yani bildiğini paylaşacak arkadaşlar arıyorum şimdiden teşekkürler.

şimdi cihazın ne oldugunun bi önemi yok kardeşim.muhtemelen içinden bi cd çıkacaktır kutunun.onun içinde aletin usb driverı vardır onu kuracaksın.ha sırf bu yetmez eğer harici ses kartı kullanmıyorsan ASIO4ALL diye universal bi asio driverı var indirip onuda kuracaksın.sonra FL studioda ayarlardan midi in out kanallarını aktif edeceksin.sonrada neşene göre takılacaksın...işte etraflıcasından olayın içyüzü budur...

içinden cd felan çıkmıyor usb kablosunu takınca bilgisayar direk okuyor ama sonra ne olacak nasıl olacak sorun orada

Elimde T type var ancak bi türlü pc ile bağlantısını kurup da fl studio yu kullanamadım :S Bi bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi acaba bana ?