• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Referans höparlörler Bağlantı kablosu

Enst.
Erkek
Elimdeki kablolarla mümkün değil çalıştıramadım bunun için gerekli olan tam bağlantı kablosu hangisidir yardımcı olursanız sevinirim .

Ekli dosyalar

• IMG_0153.jpeg
    IMG_0153.jpeg
    1.7 MB · Görülen: 7
  • IMG_0152.jpeg
    IMG_0152.jpeg
    2 MB · Görülen: 5
  • IMG_0151.jpeg
    IMG_0151.jpeg
    1.7 MB · Görülen: 5
Elimdeki kablolarla mümkün değil çalıştıramadım bunun için gerekli olan tam bağlantı kablosu hangisidir yardımcı olursanız sevinirim .
Orgun output L L/L+R dan mixerin audio inputa gireceksin. biraz eski sanırım ondan kablo yaptırman gerek. ve şase yapmış olabilir yada çıkışlar yanmış olabilir.. bağlamamışsan sorun yok.. saygılar..

Son düzenleme:
Orgun output L L/L+R dan mixerin audio inputa gireceksin. biraz eski sanırım ondan kablo yaptırman gerek. ve şase yapmış olabilir yada çıkışlar yanmış olabilir.. bağlamamışsan sorun yok.. saygılar..
Mixer yok ! Ama alcam bugün yarın .
Sadece höparlörler ve Yamaha a3000 org var şu an .Mikrofonu direk hoparlör üzerindeki yerine takıp rahatça güzel bir şekilde hoparlörlerden ses alıyorum hoparlörler çalışıyor ..ama aynı şeyi orga uygulayınca org sadece iki hoparlörün tekinden ses veriyor diğerinden hiç vermiyor . Bu arada nazık cevaplarınız için çok teşekkürler ediyorum sağolun var olun .