• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Referans için Kulak içi kulaklık

İlker

Usta Piyanist
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa 80
Selam dostlar ben sahnede kullanmak için monitör hoparlör yerine pro referans kulak içi kulaklık arıyorum.Kullanan arkadaşların marka ve model olarak açıklayıcı tavsiyelerini bekliyorum.
Saygılar

Cevap: Referans için Kulak içi kulaklık

yokmu yardım edecek arkadaşlar

güncelllllllllllllllllllll

istanbulda bir arkadaşım Sennheiser marka kulak içi kulaklık kullandığını ve tavsiye ettiğini söylemişti Kulak içi kulaklıkda sesi dışarıya verme oranı daha az kimseyi rahatsız etmeden bangır bangır dinlersin.. programda size seslenenleri duymama sorunundan başka sorun olmaz diye düşünüyorum :)

pr_01_1443_max.jpg

17f96bdc_img01362t.jpg

20090505_ie40_01_s.jpg

Ultimate Ears Teknolojisi Profesyonel Referans Kulaklık / Triple Driver

M-Audio IE-40, benzersiz bir duyum verebilmek üzere tasarlanmış, patentli Ultimate Ears teknolojisinin kullanıldığı 3-yollu referans kulaklıklarıdır. Kulaklıklar, 3-yollu profesyonel monitörlerde olduğu gibi, ses frekansını tiz, mid ve bas olmak üzere- üç sürücüye dağıtmaktadır. 26dB'lik harici ses izolasyonu sayesinde. ideal bir dinleme ortamı sağlamaktadır.
ÖZELLİKLER
'Ultimate Ears' Teknolojisi
Triple hoparlörlü (tiz, mid, bass) tasarım
Sahne koşullarına uyum
Entegre pasive crossover
26dB gürültü izolasyonu
Rahat kullanım için Ear Loop
Maksimum izolasyon için silikon ve köpük fit-kit
Değiştirilebilir 115 cm kablo
Altın-kaplama 1/8 konektör + 1/4 adaptör
Frekans cevabı: 20Hz - 16kHz
Özel metal case
Temizlik aparatı
Aşırı yüklenmeye karşı attenuator/limiter devresi
Fiyat : 658,83 USD + KDV

images

Moderatör tarafında düzenlendi:

tansiyem..Senhizer'ın adidas modeli...Memnun kalırsın 189 tl civarı...bende dr.dre hd'de var nerdeyse aynı ayar..

Sennheiser Adidas MX 680 sports modeli elimde var. Kutusu yok ama siyah özel koruma kılıfı icinde duruyor. Sıfırdan farkı yok. Düsünürseniz 80 tl gibi bir fiyata verebilirim.

Shure her zaman liderdir . Ben shure kullaniyorum , cok memnunum Eger calip okuyorsan alicisini almana gerek yok ben kablo ile mixsere bağlıyorum cok randimanli ancak hangisini alırsan al sesi cok açma çünkü farkında olmadan yüklenip sağır olabilirsin ayrıca ben sadece sol kulakta kullanıyorum , iki kulak disariyla iletişimi cok etkiliyor , saygılar