• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

rezalet uluorta esrar içen çalgıcı takımı

necatiavcı

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa600 Qt
bu ne rezalet adamın esrarı görünce milletin karşısında sazıda sözüde bırakıp esrara sarılması ayıp be çaldıgın yer neresi olursa olsun
ister gazino ister bar istersen sokak sen müzisyensen bir sahne terbiyen olması lazım sahnede sigara dahi içmek karşınızdaki topluma saygısızlıktır bunlar kendine müzisyen diyor bunlara ne denir sizce
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=Gcmi3CFHiDs&feature=share"]http://www.youtube.com/watch?v=Gcmi3CFHiDs&feature=share[/ame]

Cevap: rezalet uluorta esrar içen çalgıcı takımı

aynen katılıyorum size bu müzisyen diye geçinen insanlar içki ve esrar olmadan sanatını içra edemiyorsa zaten müzisyen değil ancak ayyaş veya keş olabilir dediğiniz üere biz klevye çalarken bacak baca üstüne bile atmıyoruz sigara içmek için bile 5 dk molayı değerlendiriyoruz 25 yıldır çalarım hiç bir zaman içkili sahneye çıkmadım ki zaten içmem ve içmeden sahneye çıkamıyan insanları da her zaman kınamışımdır işini yap daha sonra nerde ne içeceksen iç ona karışan yok orası onun keyfidir ama sahne terbiyesi artık kalmamış yanıma gelen sazcılar genelde alkollu oluyor artık sizin ve bizim gibi sahne adabını dikkate alan müzisyenler malesef azaldı arkadaşım

adam kafayı bulmuş ne caldıgını bile bilmiyor normaldir

keske caldiklari birseye benzese diyecem oda yok, ahlak oda yok ama bunlar da hayatin gercekleri bu tiplerden bir sürü var bunlari gördükce babamin bir sozu aklima geliyor: "oglum ister iyi cal ister kotu cal ama ahlaginla cal isine saygi duy insan ol". bu benim kulagima kupe olmustur. icmeden calamam diyenlere bu bence kapak olmali

iki çektiler maymuna döndüler yaw bu nasıl müzik bu nasıl ton bu nasıl saund akortlarda almış başını gitmiş